Overeem chce Lesnara i Fedora !

W środku wywiad z Alistairem Overeemem

DF: Miło ponownie z toba rozmawiac Alistair. Jak mają się twoje sprawy ? Wziąłeś sobie troszke wolnego czy wracasz do treningów ?

AO:  Byłem na wakacjach na Miami a treningi zacząłem w lutym. W tej chwili trenuję z Johnem Olav Einemo – 2 metrowy mistrz wagi ciężkiej ADCC jest moim sparingpartnerem. John podpisał kontrakt z Golden Glory i trenuje teraz w Bredzie w Holandii.

DF: Czy wiesz już gdzie będziesz teraz walczył ?

AO: Możliwe, że będę walczył w 28 marca na K-1, albo na DREAM 5 kwietnia, a być może nawet na  obydwu imprezach hahahahaha

DF: Jak spędziłeś czas na UFC w Irlandii ? Miałeś także okazję spotkać się z Dana White.

AO: To był super czas, mój management zaaranżował wycieczkę po Anglii. Spędziliśmy czas z kumplami Sammy Shillta. Było wielu fanów, którzy chcieli zrobić sobie z nami zdjęcia. Dana był miły i pogadaliśmy na temat możliwości mojego startu na UFC. Powiedział też, że rozmawiał z moimi menadżerami .

DF: Czy chcesz walczyć  w UFC? Czy poinformujesz nas jeśli będziesz miał dla nich walczyc ?

AO:  Jestem fighterem i wciąż jestem młody, ale na razie mam kontrakt z DREAM. Moi menadżerowie pracują nad umową.

DF: Jakieś plany co do walki dla Affliction i możliwym pojedynku  z Fedorem?

AO: Tak

DF: Randy Couture powiedział nam, że byłbyś wspaniałym nabytkiem dla UFC – z kim z UFC chciałbyś walczyć?

AO: Nie mam problemu z wyborem przeciwnika bo mogę walczyć z każdym, więc jeśli ktoś się zgodzi to będę gotowy. Mirr czy Lesnar byliby odpowiedni dla mnie !

DF: Mirko CroCop wraca do UFC. Czy masz w planach aby z nim walczyć tam?

AO: Pfffffffffff, jeśli nadal zamierza pieprzyć o „piwnicy” to nic z tego. Dałem mu już szansę walczyć ze mną na NYE ale on walczył  z Hong Man Choi’em.

DF: Mówi się, że zamierzasz walczyć z Remym Bonjasky, czy to prawda?

AO: Wyzwałem go na pojedynek. On jest trzykrotnym mistrzem K-1 a ja pokonałem Badra Hari w tym roku. To byłoby dla mnie największe wyzwanie na chwile obecną. Mógłbym wiele zyskać ale nie mam nic do stracenia.

DF: Co myślisz o pasie WAMMA i całym systemie ? Fedor i Aoki posiadają takie pasy.

AO: Ja mam tytuł Word heavyweight Strikeforce i planuje zdobyć pas wagi ciężkiej w DREAM, więc WAMMA i UFC mogą zostać dodane do tej listy hahahaha

4 thoughts on “Overeem chce Lesnara i Fedora !

  1. Ten ludzik to jakiś żart. Widoczna jest tendencja do udawania gwiazdy MMA. Wybieranie sobie przeciwników, wypowiadanie się bez szacunku dla starszych zawodników, przechwałki itp.
    Jeśli jakimś cudem dojdzie do walki tego małpiszona z którąś z legend to zobaczymy jak zademonstruje swoje gwiazdorstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *