Oto powód dla którego Conor McGregor może wstrzymać swoją karierę

Steve Marcus/Getty Images
Steve Marcus/Getty Images

Od tygodnia oczekujemy ogłoszenia przez Conora McGregora ważnej informacji o której wspominał nawet szef UFC Dana White. Wydaje się, że wiemy już co Conor będzie chciał ogłosić.

Wygląda na to, że po ogłoszeniu jego walki o pas wagi lekkiej z Eddie Alvarezem na UFC 205 w Nowym Jorku będzie to dla Conora McGregora ostatnia walka na pewien czas. Dana White powiedział, że ogłoszenie Conora ma charakter osobisty i że on sam ogłosi to w dogodnym dla siebie czasie.

Natychmiast po tym, co powiedział White zaczęły się pojawiać spekulacje dotyczące tego, co McGregor może nam ogłosić. Jedno źródło mówiło, że będzie chciał zrobić sobie przerwę od walk, aby podreperować relacje rodzinne, które miałyby się popsuć ze względu na jego karierę zawodową.

Teraz kolejne źródło ujawnia nieco inny powód dla którego Conor McGregor miałby przerwać swoją karierę i okazuje się, że najprawdopodobniej chodzi o roczny urlop tacierzyński.

„Słyszałem od źródła, które spędziło 15 minut z Dee Devlin i Conorem McGregorem. Źródło mówi, że (Conor) bierze sobie rok urlopu ze względu na dziecko.”

❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dee Devlin (@deedevlin1)

11 thoughts on “Oto powód dla którego Conor McGregor może wstrzymać swoją karierę

  1. Czyli wybrała go za to jaki jest a nie kim jest w sensie statusu społecznego(zarobas z ufc) tym bardziej szacunku dla rudego. Trafił combo conor znajdując babe znalazł wartościową i ładną a nie gold digger’ke. Byłem przekonany ,że go poznała jak już był bogatym sportowcem-celebryta. Oby im się dzieciak trafił ładny jak mama i zdolny, sprawny jak conor 🙂

  2. Irlandzki sen się spełnił. Junior dawaj linka jakiegoś będę czytal. Jeszcze zostanę fanem rudego ,starzeje się chyba haha. Rozumiem trash talk ale jeśli kiedyś był splukany nie powinien gadać ,że zostawia więcej kelnerom w knajpie niż inni biorą za walkę

  3. spoko ze znała go i była z nim jak jeszcze nic nie miał takie laski wtedy ceni sie 100 razy bardziej niz te tepe suczyska ktore lecą na hajs sory ich sie nie ceni wgl , pzdr dla tych perełek ktorych jest juz tak mało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *