Możliwe, że Georges St-Pierre zmierzy się z Andersonem Silva na UFC 206

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Być może Georgesowi St-Pierre chodziło właśnie o walkę z Andersonem Silva kiedy kilka dni temu mówił o ważnym ogłoszeniu.

Plotki mówią, że GSP może stoczyć super walkę z byłym mistrzem wagi średniej Andersonem Silva na gali UFC 206, która odbędzie się 10 grudnia w Toronto.

Informację o tej walce podał wieloletni przyjaciel St-Pierre’a, Patrick Cote:

Byłaby to walka o której mówiło się jeszcze kilka lat temu kiedy GSP jeszcze walczył, ale ostatecznie nigdy do niej nie doszło. Wielu fanów zapewne będzie uważać, że jeśli ta walka faktycznie odbędzie się na grudniowej gali, to dojdzie do niej o kilka dobrych lat za późno.

Georges St-Pierre nie walczył od listopada 2013 roku i byłby to powrót po długiej przerwie. Jego ostatnim rywalem był Johny Hendricks, którego pokonał przez niejednogłośną decyzję na gali UFC 167. Anderson Silva był w tym czasie nieco bardziej aktywny, ale pamiętamy jego długą przerwę spowodowaną złamaniem nogi w walce z Chrisem Weidmanem i utracie tytułu, a potem jeszcze zawieszeniu za doping w walce z Nickiem Diazem. Dwie ostatnie walki, to porażki z Michaelem Bispingiem oraz Danielem Cormierem na UFC 200 jako zastępstwo za Jona Jonesa.

W tym tygodniu ogłoszono pojedynek na gali UFC 206 między mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem i pretendentem do pasa Anthonym Johnsonem. Walka ta nie została jednak zestawiona jako pojedynek wieczoru, więc istnieje możliwość zestawienia Georgesa St-Pierre do walki wieczoru na gali przed swoją publicznością.

5 thoughts on “Możliwe, że Georges St-Pierre zmierzy się z Andersonem Silva na UFC 206

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *