Oświadczenie Piotra Jeleniewskiego z PJ Promotion Group

Piotr Jeleniewski z PJ Promotion Group wydał dziś oświadczenie w którym informuje o połączeniu grupy PJPG z klubem Ankos Zapasy Poznań.

Witam,

pragnę poinformować, że z dniem 1 kwietnia moja grupa promocyjna PJ Promotion Group zostaje przyłączona do klubu Ankos Zapasy Poznań i staje się oddziałem tegoż klubu pod nazwa Ankos Zapasy Warszawa.

Nasza trwająca praktycznie od początku istnienia PJPG współpraca z Klubem Ankos Zapasy Poznań pozwoliła zbudować tak niezbędne obustronne zaufanie oraz zweryfikować podejście zarówno do pracy z zawodnikami jak i aspektów menadżerskich oraz warsztatu trenerskiego. Moja dotychczasowa praca pokazała mi i dała doświadczenie na bazie którego podjąłem tę decyzje. Nadszedł czas aby umożliwić pracującym ze mną zawodnikom nowe możliwości oraz poprawić skuteczność pracy promotorskiej i menadżerskiej. Wraz z rozwojem grupy zawodniczej w Warszawie nie jestem w stanie utrzymać poziomu współpracy zawodnik-trener na zadowalającym mnie poziomie łącząc prace trenerska, menadżerską i promotorską. Od początku mojej pracy trenerskiej priorytetem był dla mnie i na zawsze pozostanie, dobrze pojmowany interes zawodnika. Od zawsze był to dla mnie argument najważniejszy dla podejmowania decyzji w pracy menadżera i trenera.

Sukcesy zawodników z którymi współpracuje otwierają dla nich nowe możliwości w pozyskiwaniu umów sponsorskich jak i prowadzenia kariery. Uważam, że menadżer klubu Ankos Zapasy Pan Mariusz Stachowiak skuteczniej zadba o karierę naszych zawodników.

Kluczową dla tej decyzji jest osoba Trenera Andrzeja Kościelskiego, który jest dla mnie niedoścignionym wzorem Trenera.

Ostatni raz w barwach PJPG wystąpią zawodnicy na gali Slugfest 5 kwietnia. Serdecznie zapraszam na gale.

Ze swojej strony chciałbym skupić się na pracy trenerskiej i pogłębianiu swojej wiedzy oraz umiejętności w myśl zasady – „nauka nigdy się nie kończy”.

pozdrawiam
Piotr Jeleniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *