Ostatnia wiadomość Rondy Rousey przed walką z Amandą Nunes na UFC 207: „To będzie najszczęśliwszy Nowy Rok”

Fot. @hansgutknecht / Ronda Rousey Instagram

Ronda Rousey przesłała wszystkim ostatnią wiadomość przed jej pojedynkiem z Amandą Nunes o pas wagi koguciej na gali UFC 207.

Na powrót Rondy Rousey czekali chyba wszyscy, zarówno jej fani jak i krytycy. Pierwsi liczą na udany powrót i odzyskanie utraconego tytułu mistrzyni wagi koguciej, a drudzy chcą się przekonać, czy jest na tyle silna psychicznie, że poradziła sobie z kryzysem jaki przeszła po porażce z Holly Holm ponad rok temu.

W związku z tym, że Rousey nie uczestniczyła w żadnych wywiadach, spotkaniach z mediami i programach TV przed tą walkę, nie wiemy dokładnie w jakiej jest formie psychicznej. Jedyne, co mogliśmy zobaczyć, to jej zdjęcia z treningów oraz wczorajsze nagrania z ważenia na których widać znakomicie przygotowaną Rondę pod względem fizycznym.

Ronda Rousey postanowiła wysłać ostatnią wiadomość swoim fanom przed pojedynkiem z Amandą Nunes.

„Dziękuję wszystkim, którzy przyszli mnie wspierać podczas dzisiejszego ważenia. Idę dalej by udowodnić wam, że jutro wszystko będzie dobrze. To będzie najszczęśliwszy Nowy Rok. #FearTheReturn #FridayDec30 #ufc207 #rouseyvsnunes”

Kto uważa, że będzie to szczęśliwy Nowy Rok dla Rondy Rousey i jej fanów?

5 thoughts on “Ostatnia wiadomość Rondy Rousey przed walką z Amandą Nunes na UFC 207: „To będzie najszczęśliwszy Nowy Rok”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *