Organizacja ACB przechodzi na płatny format PPV

Rosyjska organizacja Absolute Championship Berkut (ACB) ogłosiła, że przechodzi z darmowego na płatny format transmisji gal – PPV (pay-per-view).

W ostatnim czasie dużo mówiło się o ACB w związku z tym, że organizacja była zmuszona odwołać kilka swoich gal, co spowodowało, że pojawiło się wiele komentarzy mówiących o problemach finansowych organizacji.

Jeśli chodzi o wprowadzenie systemu PPV do organizacji ACB, to mówiło się o tym już w czerwcu, ale organizacja planowała wówczas zorganizowanie jedynie od trzech do pięciu gal w płatnym systemie. Teraz okazało się, że ACB zdecydowało się na całkowite przejście na płatny format transmisji.

Poniżej oficjalne oświadczenie organizacji ACB:

„ACB przejdzie teraz na system Pay Per View. Wspierajcie organizację oglądając naszą pierwszą galę PPV 8 września!

Ze względu na anulowanie kilku gal z powodu pewnych problemów logistycznych, otrzymaliśmy wiele wiadomości od fanów sportów walki, którzy zaoferowali nam pomoc, udzielając nam wspaniałych rad. Będziemy potrzebować tego wsparcia w przyszłości, ponieważ od gali (ACB 93) w Krasnodarze ACB uruchamia własną platformę PPV ACBWorld. Odtąd wszystkie wydarzenia będą transmitowane przez platformę PPV i nie będzie żadnych bezpłatnych transmisji na żywo. Wydarzenia będą wyświetlane w telewizji tylko po ich zakończeniu.

Wykupienie płatnej subskrypcji będzie bardzo łatwe. Wystarczy pobrać aplikację ACBWorld, która obsługuje iOS, Android i Smart-TV. Wkrótce po tym, jak aplikacja zostanie przetestowana, będzie dostępna do pobrania. Należy postępować zgodnie z aktualizacjami po pobraniu, ponieważ na pierwszym etapie funkcjonowania aplikacji, będzie ona regularnie aktualizowana i ulepszana na podstawie opinii użytkowników.

Koszt PPV zostanie ustalony po uzgodnieniu go z wami, naszymi fanami sportów walki! Dlatego prosimy wszystkich fanów MMA o wyrażenie opinii na temat kosztów ACB 89 PPV! Prosimy również wszystkich fanów ACB, aby wsparli nas w tym przedsięwzięciu, wspólnie wyniesiemy ligę na nowy poziom i będziemy nadal dostarczać ekscytujących walk fanom na całym świecie!”

Pierwszą galą w systemie PPV będzie gala ACB 93, która odbędzie się 8 września w Krasnodarze na której Piotr Strus (13-3-2) zawalczy o pas wagi średniej z Albertem Duraevem (11-3). Oprócz tego swoją drugą walkę dla rosyjskiej organizacji stoczy Daniel Omielańczuk (20-8-1), który zmierzy się z Amirem Aliakbari (8-1).

2 thoughts on “Organizacja ACB przechodzi na płatny format PPV

  1. JakoŚ nie interesuje mnie ta organizacja .wolę ufc którą od 8 lat oglądam teraz na Polsat sport .I ksw której gale ppv na cyfrowy Polsat wykupuje.Transmisje ppv to zawsze ryzyko czy taka transmisja zwróci się finansowo organizatorowi, i będzie dobry zarobek z gali.

  2. ACB pod względem sportowym organizuje bardzo dobre gale. Szybka akcja i walki jedna za drugą bez reklam, no ale tak było do tej pory. Teraz wraz z wprowadzeniem PPV pojawią się zapewne także reklamy. Nie wiadomo jak wypali im ta zmiana, bo już pojawiają się krytyczne komentarze, że kolejna platforma, kolejna aplikacja i mogli się przyłączyć do jakiejś innej platformy jak chociażby Fight Pass.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *