One FC ogłosiło trzy kolejne gale w tym roku

(fot. onefc.com)

One FC ogłosiło trzy nowe wydarzenia, które odbędą się w tym roku w całej Azji. Wraz z podjęciem współpracy z największym malezyjskim portalem sportowym Astro Arena, One FC zorganizuje galę MMA 26 maja właśnie w Malezji. Karta walk nie została jeszcze ogłoszona.

„Malezyjscy fani sportu zawsze byli entuzjastycznie nastawieni do nowych i ekscytujących wydarzeń sportowych,” powiedział szef One FC Victor Cui. „Począwszy od Grand Prix Formuły 1, fani są wymagający i popierają tak wielkie wydarzenia sportowe. Jesteśmy zadowoleni z powodu tego, że możemy zorganizować we współpracy z Astro Areną jedną z największych gal MMA na świecie właśnie tutaj w Malezji”.

Ponadto, One FC potwierdziło także zorganizowanie swojej gali na Filipinach 1 września oraz w Singapurze 6 października. Dokładne miejsca będą ogłoszone w późniejszym terminie.

One FC jest jedną z najbardziej znanych organizacji MMA  w Azji i dzielnie walczy o to aby zostać tą najlepszą. Swoją siłę zawdzięcza m.in. temu, że współpracuje z wieloma klubami oraz innymi organizacjami takimi jak japońskie Dream czy australijskie Cage Fighting Championship.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *