Duffee, Shlemenko i Minowa na karcie walk Super Fight League 2

Sześć nazwisk zostało dodanych do karty walk kolejnej gali indyjskiej organizacji Super Fight League.

Szefowie SFL ogłosili wczoraj trzy pojedynki, które odbędą się na gali Super Fight League 2 w Chandigarth w Indiach 7 kwietnia. Oprócz wcześniej zapowiadanej walki w kategorii ciężkiej między Toddem Duffee i Neil’em Grove, na karcie pojawi się także pojedynek w wadze średniej między Alexandrem Shlemenko i Ikuhisą Minowa. Trzecim zaś pojedynkiem będzie starcie weterana UFC Paula Kelly’ego i Gabe Ruediger’a w wadze lekkiej.

Podobnie jak poprzednia debiutancka gala, która odbyła się 11 marca, SFL 2 również będzie transmitowana bezpłatnie przez kanał YouTube.

Todd Duffee stoczy pierwszy pojedynek po przerwie trwającej 15 miesięcy i ma nadzieję, że poprawi swój rekord po dwóch ostatnich porażkach. Po pokonaniu sześciu przeciwników, wychowanek Grudge Training Center doznał pierwszej porażki w walce z Mike’m Russow a następnie przegrał pojedynek z Alistairem Overeemem. Przeciwnikiem Todda jest 41-letni Neil Grove, który również ma za sobą dwie porażki. Przegrywał przez decyzję z Mike’m Hayes oraz przez poddanie z Thiago Santosem w Bellatorze w październiku zeszłego roku.

Alexander Shlemenko wraz z Ikuhisą Minową mają na swoim koncie imponującą ilość walk, która po zsumowaniu daje wynik aż 145 walk. Dwukrotny zwycięzca turnieju Bellatora w wadze średniej, Rosjanin Alexander Shlemenko podejdzie do tej walki z myślą powiększenia rekordu do ośmiu zwycięstw z rzędu. W zeszłym roku pokonał przez poddanien Zelg’a Galesic’a oraz Briana Rogersa przez TKO. „Minowaman” również miał do niedawna dobrą passę pięciu zwycięstw z rzędu, którą przełamała porażka z Kendall’em Grove w styczniu tego roku. Minowa odbił sobie tę porażkę odnosząc zwycięstwo w ostatniej walce z Shigeki Tsuchiya.

Po 13-miesięcznej przerwie wraca także Paul Kelly. Zawodnik wagi lekkiej został zwolniony z UFC po porażce z Donaldem Cerrone w lutym 2011 roku mając pięć zwycięstw i cztery porażki w tej organizacji. Gabe Ruediger ma w tym zestawieniu najgorszy rekord jeśli chodzi o walki w UFC ponieważ na trzy walki w oktagonie, wszystkie z nich przegrał. Po zmianie organizacji na BAMMA też nie było lepiej gdyż i tutaj przegrał swoją pierwszą walkę ze Scottem Catlinem 16 marca.

Tak przedstawia się rozpiska Super Fight League 2

Todd Duffee vs. Neil Grove

Walka kobiet
TBA vs. TBA

Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa
Bharat Kandare vs. Waqar Rana
Anup Kumar vs. Uloomi Karim
Hardeep Singh vs. Daniel
Sachin Bhat vs. Syafiq Samad
Gabe Ruediger vs. Paul Kelly

One thought on “Duffee, Shlemenko i Minowa na karcie walk Super Fight League 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *