ONE Championship powróci w końcówce lipca z kolejną galą

Po długim okresie globalnej kwarantanny spowodowanej koronawirusem, największa azjatycka organizacja MMA, ONE Championship jest gotowa do wznowienia swojej działalności wraz z pierwszą galą po długiej przerwie.

Informacja na oficjalnej stronie LinkedIn organizacji zawiera grafikę z podpisem: „Wracamy!” wraz z datą 31 lipca i lokalizacją wydarzenia w Bangkoku w Tajlandii.

Gala ta zakończy pięciomiesięczną przerwę od wydarzeń organizowanych na żywo, chociaż azjatycki gigant wznowił już gale ONE Hero Series, które odbyły się w Szanghaju w Chinach 20 i 21 czerwca.

Po ogłoszeniu na LinkedIn, prezydent ONE Championship Chatri Sityodtong zamieścił wiadomość na Twitterze, w której zdradził, że nazwa gali będzie brzmiała „ONE Championship: No Surrender„.

„BREAKING NEWS: ONE Championship POWRACA! Po udanych zawodach ONE Hero Series 13 i 14 w Chinach w ostatni weekend, ONE Championship wznowi teraz nasze flagowe gale wraz z ONE: No Surrender zaplanowanej na 31 lipca w Tajlandii! Bądźcie na bieżąco z dalszymi szczegółami!”

Gala nie ma jeszcze potwierdzonego oficjalnego miejsca, choć prawdopodobne jest, że organizacja powróci do swojego domu w Bangkoku, gdzie znajduje się Impact Arena, która gościła pierwszą galę w 2020 roku, ONE Championship 106: A New Tomorrow, która odbyła się 10 stycznia, podczas której tajska gwiazda i zawodniczka zarówno Muay Thai, Kickboxingu i MMA Stamp Fairtex odniosła czwarte zwycięstwo w swojej karierze w MMA będąc niepokonaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.