ONE Championship 51: Marcin Prachnio wypada z walki o tytuł z Vitaly’em Bigdashem z powodu kontuzji

Organizacja ONE Championship poinformowała, że Marcin Prachnio z powodu kontuzji nie zawalczy z Vitalyem Bigdashem o tytuł wagi średniej.

Gala ONE Championship 51: Quest for Power zaplanowana jest na 14 stycznia w Dżakarcie, a jej walką wieczoru miał być pojedynek o tytuł wagi średniej między broniącym tytułu Vitalyem Bigdashem (8-0) i pretendentem Marcinem Prachnio (12-2).

W zastępstwie za Polaka do walki wejdzie ulubieniec fanów z Mjanmy “Burmese Python” Aung La N Sang (19-9-0, 1NC), który zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem.

Marcin Prachnio po siedmiu wygranych walkach z czego trzech w ONE Championship zasłużył na walkę o pas po pokonaniu Alexandre Machado, Leandro Ataidesa i Jake’a Butlera.

Vitaly Bigdash wraca do walk po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją. W ostatnim starciu w październiku 2015 roku pokonał Igora Svirida przez TKO w drugiej rundzie po ciosie kolanem i uderzeniach i zdobył tym samym tytuł mistrza wagi średniej.

Aung La N Sang zadebiutował w ONE Championship w czerwcu 2014 roku i jak dotąd stoczył cztery wygrane walki pokonując Mahmouda Salama, Mohameda Ali i Alexeya Butorina przed czasem, a w ostatniej walce pokonał na punkty innego polskiego zawodnika w organizacji Michała Pasternaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.