Ogłoszono pierwsze walki na Glory 15 Istanbul

Potwierdzono już kilka walk, które zobaczymy na gali Glory 15 w Stambule 12 kwietnia.

Ciekawie zapowiada się półfinał turnieju wagi półciężkiej w którym zmierzą się Gokhan Saki vs. Nathan Corbett oraz Tyrone Spong vs. Saulo Cavalari.

12 kwietnia Glory 15 zawita do największego miasta Turcji i jednego z największych na świecie – Stambułu. Gala będzie ponownie transmitowana przez Spike TV. Dla mieszkańców Stambułu będzie to szczególnie ważna gala ponieważ wystąpi na niej najpopularniejszy turecki fighter Gokhan Saki. Dla Gokhana będzie to debiut w dywizji półciężkiej po zejściu z wyższej kategorii.

To może być bardzo fascynująca gala nie tylko ze względu na takie zestawienie karty walk, ale także ze względu na możliwy finał turnieju między Sakim a Spongiem. Byłby to pojedynek rewanżowy za ich wcześniejsze starcie w 2009 roku  na K-1 World GP 2009 in Yokohama, które wygrał Saki. Zwycięzca turnieju zostanie mistrzem wagi półciężkiej Glory. Oprócz tego w wadze ciężkiej zobaczymy pojedynek między Errolem Zimmermanem a Benem Edwardsem oraz w wadze półśredniej starcie Robina van Roosmalena z Maratem Grigorianem.

Dodatkowo zostały zapowiedziane pierwsze dwie walki Superfight Series: Brian Colette vs. Mourad Bouzidi oraz Hesdy Gerges vs. Jhonata Diniz

Glory 15 Istanbul Fight Card

Errol Zimmerman vs. Ben Edwards
Robin van Roosmalen vs. Marat Grigorian

Półfinał turnieju wagi półciężkiej

Gokhan Saki vs. Nathan Corbett
Tyrone Spong vs. Saulo Cavalari

Finał turnieju

Superfight Series

Brian Colette vs. Mourad Bouzidi
Hesdy Gerges vs. Jhonata Diniz

5 thoughts on “Ogłoszono pierwsze walki na Glory 15 Istanbul

 1. Gokhan Saki vs. Nathan Corbett —> Saki KO

  Tyrone Spong vs. Saulo Cavalari —> Spong KO

  Errol Zimmerman vs. Ben Edwards —> Bonne Crusher KO

  Robin van Roosmalen vs. Marat Grigorian —> van Roosmalen decyzja

  Brian Colette vs. Mourad Bouzidi —> Bouzidi KO

  Hesdy Gerges vs. Jhonata Diniz —> Gerges decyzja

 2. ciekawe z kim Andrei Stoica będzie walczyć ostatnio ładnie się pokazał od strony bokserskiej w walce z Hutnikiem przerywając jego passę 21 zwycięstw z rzędu na początek powinni mu dać jakiegoś słabego na dobry start (najlepiej jakąś miejscową turecką gwiazdę w końcu to gala w Turcji a z turków tylko Saki) po tem jak Glory będzie organizować galę w Rumuni Stoica będzie Magnesem na widownię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *