Oglądaj na żywo konferencje prasową KSW 14 !

3 sierpnia (jutro !) o godzinie 12:00 będziemy transmitować pierwszą konferencję prasową przed KSW 14. Fani MMA w końcu uzyskają odpowiedź na pytanie: „kto stanie w ringu z Mariuszem Pudzianowskim„. Czy będzie to Eric „Butterbean” Esch czy Alexander Emelianenko? I jak przebiegnie spotkanie po latach dwóch byłych przyjaciół, walczących w jednej z walk wieczoru Marcina Najmana z Przemkiem Saletą? Na konferencji pojawią się również zawodnicy KSW Team: Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak, Maciej Górski i Daniel Dowda.

Co wydarzy się 3 sierpnia?  Oglądaj transmisję na żywo na:
http://lookr.tv/player_live.php

Więcej info na stronie
http://www.najman-saleta.com/

8 thoughts on “Oglądaj na żywo konferencje prasową KSW 14 !

  1. kurde jesli to bedzie aleks to walka potrwa 15 sekund kompletnie nie widze sensu tej walki przeciez pudzian sie skompromituje i ludzie juz przestana walic drzwiami i oknami na jego walki. Panie Lewandowski i Kawulski to jest wasz strzal do wlasnej bramki , chyba ze juz macie dosc Maria i chcecie wypromowac Aleksa tylko ze on przecietnego polaka nie przyciagnie do hali

  2. zeby miec dobrych zawodnikow trzeba miec kase. zeby miec kase trzeba organizacje wypromowac. zeby organizacje wypromowac w PL potrzebne sa wlasnie takie nazwiska niestety. z czasem kiedy przecietny widz oswoi sie juz z terminem i zasadami mma, KSW nazbija tyle kapuchy na fanach pana mariusza, salety itp, ze bedzie ich stac na sensownych zawodnikow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *