Odwołanie Pro-Fight 4Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że gala Pro-Fight 4 się nie odbędzie. Na stronie organizatora pojawiła się oficjalny komunikat. Przyczyną jest małe zainteresowanie.

PROTOKÓŁ ODWOŁANIA IMPREZY

 1. Protokół dotyczy imprezy PRO-FIGHT IV, która miała się odbyć 06.06.2009r. w Hali Szczeciński Dom Sportu, przy ul. Wąskiej 16, w Szczecinie.
 2. Odwołanie imprezy następuje na skutek małego zainteresowania osób postronnych, co skutkuje małą sprzedajnością biletów.
 3. Procedura zwrotu pieniędzy datowana jest na 16.05.2009 (siedem dni roboczych od dnia 04.06.2009r., 6,7-weekend, 11.06.09 święto, 13,14- weekend).
 4. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV nie pobierał od TICKETPRO żadnych zaliczkowych pieniędzy z tytułu sprzedaży Biletów.
 5. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV wyraża zgodę na poinformowanie przez TICKETPRO nabywców Biletów o fakcie odwołania imprezy.
 6. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV zobowiązuje TICKETPRO do zwrotu nabywcom cen Biletów w ich pełnej wysokości.
 7. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV zobowiązuje się na opłacenie kosztów poniesionych przez TICKETPRO w związku z operacją zwrotu pieniędzy za Bilety w wysokości 50% łącznego upustu uzyskanego przez TICKETPRO ze sprzedaży biletów, na podstawie faktury VAT wystawionej przez TICKETPRO na

  PRO-FIGHT Sp. z o.o..

 1. Protokół ten napisany jest w imieniu PRO-FIGHT SP. z o.o., Krzynki 2, 72-260 Pełczyce, NIP 594-157-86-85, REGON 320623839,.

                                                                                                                PRO-FIGHT Sp. z o.o

8 thoughts on “Odwołanie Pro-Fight 4

 1. Ceny zdecydowanie za wysokie. Podobno za 50zł można było mieć tylko miejsce stojące, co dla mnie jest zupełnym nieporozumieniem. Jakby bilety były tańsze to pewnie więcej osób by przyszło a organizatorzy i tak by byli zadowoleni.

  Po za tym publikacja oficjalnego komunikatu powinna być minimum tydzień wcześniej. Wiele osób pojedzie, a nie będzie miała pojęcia, że gala jest odwołana. Po drugie dochodzą koszta czy za benzynę czy za bilet PKP, bo pewnie część osób jest poza Szczecina.

  KSW rządzi 😀

 2. Żenada…Ludzie nie będą kupywać biletów w tych cenach. Na bank byłoby więcej stojących widzów niż gości na krzesełkach.
  Szkoda wysiłku chłopaków, którzy sporo włożyli w przygotowania…

 3. bo takie przedsięwzięcie nie jest łatwą sprawą i trzeba pewne sprawy przewidzieć. Tak było z Martial Combat Club a szkoda bo zapowiadalo sie na cos wielkiego i mogłaby być godna konkurencja dla KSW. Teraz mamy zonka z Pro Fight :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *