Odliczanie do PROMMAC 1 – zwiastun

Organizacja PROMMAC przygotowała materiał filmowy przedstawiający przygotowania zawodników do gali PROMMAC 1, ale najpierw zobaczmy zwiastun.

PROMMAC 1 coraz bliżej! Pora jeszcze bardziej podkręcić emocje przed tym co czeka Was 1 marca we wrocławskiej hali Orbita. W piątek 21 lutego, premiera „Odliczania do PROMMAC1″. Poznacie lepiej zawodników i zobaczycie z bliska jak przygotowują się do swoich pojedynków. Już teraz jednak możecie obejrzeć zapowiedź „odliczania”. Niech będzie to przedsmak tego, co zobaczycie w piątek oraz – przede wszystkim – tego co wydarzy się 1 marca we Wrocławiu!

Chcieliśmy stworzyć dokument filmowy, który nie tylko zachęci do obejrzenia naszej gali, ale przede wszystkim powie coś więcej o samych zawodnikach i ukaże ich jako normalnych, ciężko pracujących na swój sukces ludzi. W tym celu odwiedziliśmy większość z nich w rodzinnych miastach i spędziliśmy z nimi sporo czasu zarówno na treningach, jak i prywatnie. „Odliczanie do PROMMAC 1″ to owoc tych podróży, spotkań i rozmów. Mamy nadzieję, ze zapowiedź, którą za chwilę zobaczycie, zachęci Was do obejrzenia całego dokumentu oraz przybycia 1 marca do Wrocławia, żeby na własne oczy zobaczyć bohaterów PROMMAC 1 w czasie ich największej próby.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Odliczanie do PROMMAC 1 – zwiastun

  1. Zwiastun nawet niezły, dobra muza. Mogliby dodać napisy z imieniem i nazwiskiem zawodnika. Wtedy lepiej zapadają w pamięć, a nie wszystkich pewnie ludzie kojarzą tak jak Drwala czy Kitę. Chociaż w sumie to tylko zwiastun, więc w pełnej wersji może będzie. Bardzo cieszy taka gala na polskim podwórku. Trzymam kciuki za PROMMAC, bo widać, że chłopaki na prawdę się przykładają. Nie wiem tylko czy bez freak showu będzie dobra oglądalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *