„Terminator” w UFC.Karlos Vemola (7-0), będzie nowym zawodnikiem dywizji ciężkiej UFC. „Terminator”, bo taki jest jego pseudonim pochodzi z Czech, ma 183cm i waży 111kg Jak na razie wszystkie swoje wygrywał przed czasem. Najdłuższa jego walka trwała 3,14 , a najkrótsza zaledwie 5 sekund. Karlos zadebiutuje w oktagonie na gali UFC 116, a jego przeciwnikiem będzie Jon Madsen (5-0, 2-0 UFC).

Vemola w swoich pojedynkach agresywnie atakuje swoich przeciwników, zresztą zobaczcie sami..

13 thoughts on “„Terminator” w UFC.

 1. przede wszystkim UFC się nim zainteresowało, bo miał walczyć w turnieju HW Bellatora. Jest to już drugi zawodnik obok Roba Broughtona, którego w ostatnich dniach UFC podkupiło Bellatorowi.
  A to, że z niego showman i dzik o dobrym rekordzie to swoją drogą…ale technika leży i kwiczy.
  Miał kiedyś walczyć z idiotą McSweeneyem, ale walka się nie odbyła i od tego czasu jest wojna słów – myślę, że to by był ciekawy pojedynek

 2. ten koles to DEBIL a nie fighter…
  wyglada jakby kreski wciągał przed wejsciem do klatki- rozpiera go poprostu, widac ze jakies wynaturzenie.
  ale dałbym go na kogos kto ma dobry parter i sądze ze szybko by mu ręce i nogi powykręcał w taki sposób z nie wiedziałby na czym chodzic a czym sie w kiblu podcierac…

 3. Typowe połączenie furii z siła. Przypomina mi trochę słabszą wersję Thompsona.
  Racja Fox, jedynym zawodnikiem z doświadczeniem, z którym wygrał był gośc o ksywie Bear, a reszta to raczej debiutanci z miejskiej siłowni.Ale ciekawie być może jak atak cepów będzie zatrzymany i trochę ciosów dostanie na gębę, którą ma niewiarygodnie odsłoniętą:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *