Nowi zawodnicy z kontraktem w Bellatorze

Organizacja Bellator podpisała kontrakty na kilka walk z nowymi zawodnikami w tym z Rameau Thierry Sokoudjou oraz mającym już na swoim koncie dwie walki w Bellatorze Tomem DeBlass.

Do podpisania kontraktów doszło w czwartek, a kolejnymi zawodnikami są Malik Merad (19-11), Dmitriy Sosnovskiy (8-0) oraz Steve Garcia (3-0). Malik Merad to Francuz, który będzie walczył w dywizji półciężkiej, niepokonany Rosjanin w kategorii ciężkiej natomiast w wadze koguciej zobaczymy Amerykanina Garcię.

Rameau Thierry Sokoudjou (14-12) to zawodnik, który walczył w wielu organizacjach m.in. PRIDE, UFC, DREAM, czy też KSW. Mierzył się z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami takimi jak Ricardo Arona, Antonio Rogerio Nogueira, Lyoto Machida, Gegard Mousasi i Jan Błachowicz. Sokoudjou mimo wszystko nigdy nie potrafił znaleźć sobie miejsca jako czołowy zawodnik wagi półciężkiej. Być może teraz w nowej organizacji znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce i pokaże dobre walki.

Tom DeBlass (9-2), 32-letni zawodnik wagi półciężkiej miał przerwę od walk po tym jak został zwolniony z UFC w 2012 roku po dwóch porażkach z Cyrille Diabate oraz Riki Fukuda. W zeszłym roku wrócił do gry wygrywając w Bellatorze dwie walki przed czasem z Carlosem Brooksem i Jasonem Lambertem.

One thought on “Nowi zawodnicy z kontraktem w Bellatorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.