Nowe nazwiska na karcie walk ACB JJ 15

Niedawno ACB ogłosiło swój powrót do Polski. Organizacja po raz kolejny zaprasza na galę ACB JJ 15 oraz Mistrzostwa Europy. Tym razem w formule No-Gi. Podczas gali, 4 sierpnia, na macie ACB JJ zobaczymy wielu topowych grapplerów.

Znamy już nazwiska Brazylijczyków, którzy na gali powalczą o pasy. W pierwszym pojedynku Joao Miyao vs Augusto Mendes, czyli gwiazda współczesnego BJJ kontra zawodnik UFC. W drugim Joao Rocha vs Victor Honorio. Organizatorzy zapowiedzieli  też superfight z udziałem topowych zawodników MMA, ale na konkretne nazwiska przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać.

Tymczasem ogranizacja odsłoniła kolejne zestawienia gali ACB JJ 15.

Krzysztof Suchorabski vs Janusz Andrejczuk

Mistrz Polski z 2017 roku w kategorii 76 kg, Krzysztof Suchoborski to zawodnik Copacabana Team Kielce. Jego przeciwnikiem będzie Mistrz Europy ADCC z 2016 Janusz Andrejczuk główny trener białostockiej filii Ze Radiola Team — Urban Jiu Jitsu. To kolejny, po Witkowski vs Loska pojedynek czarnych pasów BJJ z Polski na gali ACB JJ 15.

Ayub Magomadov vs Claudio Calasans

Ayub Magomadov to 29-letek z Rosji. Zawodnik z czołówki rosyjskiego BJJ. Jego przeciwnikiem będzie czarny pas z Brazylii, Claudio Calasans. Niezwykle doświadczony, 34-letni grappler ze 114 zwycięstwami na koncie. Trenował z takimi zawodnikami jak Andre Galvao, Guilherme i Rafael Mendes, Bruno Frazatto.

Pablo Montovani vs Kim Terra

Pablo Montovani to młodszy kolega klubowy Calasansa. 24-letni zawodnik z Brazylii trenował pod okiem Andre Galvao i jest zdecydowanie w czołówce swojego pokolenia jeżeli chodzi o wagę piórkową. Kim Terra to 31-letni rodak Pablo. Czarny pas z wieloma medalami uważany jest za mocnego przeciwnika w swojej dywizji.

Osvaldo Mozinho vs Bruno Frazatto

Mozinho vs Frazatto to kolejne brazylijskie zestawienie mocnych czarnych pasów jiu jitsu.  Osvaldo Mozinho ma na swoim koncie 115 zwycięstw, podczas gdy jego o dwa lata starszy rywal, Bruno Frazatto zanotował ich dotychczas 44.

Gala ACB JJ 15 odbędzie się w sobotę, 4 sierpnia o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie. W niedzielę, w tym samym miejscu, rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy No-Gi ACB JJ z pulą nagród w wysokości 50 000 dolarów.

Trwa przedsprzedaż biletów na galę. Tylko do końca czerwca można zakupić wejściówki na wydarzenie już za 40 zł.

>>BILETY<<

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *