Michael Johnson zmierzy się z Andre Fili na gali UFC Fight Night 135

Fot. UFC.com

W swoim drugim pojedynku w dywizji piórkowej, Michael Johnson (17-13) zmierzy się z Andre Fili (18-5) na gali UFC Fight Night 135 zaplanowanej na 25 sierpnia w Pinnacle Bank Arena w Lincoln, w stanie Nebraska.

Michael Johnson ma za sobą nienajlepszy bilans walk, ponieważ na sześć pojedynków wygrał tylko jeden z Dustinem Poirierem. Pozostałe pięć walk przegrał z Beneilem Dariushem, Natem Diazem, Khabibem Nurmagomedovem, Justinem Gaethje i Darrenem Elkinsem. Z trzech ostatnich walk z Nurmagomedovem i Gaethje, Johnson przegrał w dywizji lekkiej natomiast po przejściu do kategorii piórkowej w styczniu zanotował porażkę z Darrenem Elkinsem. „The Menace” ma nadzieję na swój powrót na ścieżkę zwycięstw i pierwszym krokiem będzie pojedynek z Andre Fili.

Andre Fili ma stoczonych w UFC dziesięć walk z których wygrał sześć i w czterech pojedynkach musiał uznać wyższość rywali. „Touchy” jest w lepszej sytuacji od Johnsona jeżeli chodzi o bilans ostatnich walk, ponieważ na sześć ostatnich pojedynków wygrał cztery z czego dwie ostatnie z Artemem Lobovem i Dennisem Bermudezem. Porażkę natomiast poniósł w starciu z Calvinem Kattarem.

Główną walką wieczoru gali UFC Fight Night 135 będzie pojedynek w wadze lekkiej między Justinem Gaethje a Jamesem Vickiem, który wszedł do walki jako zastępstwo za Al’a Iaquintę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *