Ninja i André Galvão gotowi na Dream 8

Ujawniono kolejne nazwiska Dream 8, Japońska gala MMA odbędzie się 10 kwietnia w Nagoya. Na tej gali zmierzy się trzech Brazylijczyków. André Galvão , Murilo „Ninja” Rua, Ronaldo „Jacare” Souza W super walkach, Andrew Nakahara będzie walczył z Shungo Oyama.  Ostatni rywal Nakahary, Koreańczyk Dong Sik Yoon zmierzy się z Murilo „Ninja” Rua, natomiast André Galvão stanie do walki z Johnem Alessio.

W przygotowaniach do walki Murilo pomaga Sérgio Cunha.

“Murilo trenuje ze mną siedem tygodni i jest dobrze przygotowany. Ninja jest sprawny fizycznie, robi dobrą robotę i mam nadzieje, że dobrze zawalczy i wygra”, powiedział Cunha przewidując twardą walkę.

„Wszystkie walki dzisiaj są twarde. Teraz nie ma łatwych walk, każdy obmyśla strategie. Musisz dobrze trenować i być skupionym”, powiedział trener, dziękując także za wsparcie partnerom, którzy również pomagają w przygotowaniach Shoguna do walki z Chuckiem Liddell’em na UFC 97.

„Nasz team jest bardzo dobry. Zrobiliśmy obóz MMA w Sao Paulo dla Murilo. Paulo Mancini zajmuje się przygotowaniem bokserskim oraz fizycznym, Demian Maia i Marcelo Manga pomagają w treningach Jiu Jitsu, Renato Roma w zapasach a ja w Muay Thai oraz MMA. Chcemy podziękować tym ludziom i mamy nadzieję, że Ninja odpowie na to zwycięstwem. Trenuje bardzo mocno przez siedem tygodni i jest przygotowany na walkę”.

W wadze półśredniej tych zawodów, André Galvão zmierzy się z Johnem Alessio, byłemu zawodnikowi UFC, Pride oraz WEC, którego rekord to 24 zwycięstwa oraz 12 przegranych. John już dwa razy stawał do walki z Brazylijczykami. Wygrał z Marcelo Brito na WEC, ale został pokonany przez Thiago „Pitbull” Alves w UFC.

„Trenuję bardzo ciężko, bardzo mocno się w to angażuję i chcę być przygotowany najlepiej jak to możliwe, oczywiście nie zapominając o parterze, gdzie wiem, że jestem najlepszy. Trenuję z Josuel’em Distak’iem, Andersonem Silva, Rafaelem Feijão, Ronaldo Jacaré, Thiago Jambo, to bardzo twardzi zapaśnicy. Wierzę, że przywiozę tytuł do Brazylii zważywszy, że trenuję z najlepszymi. Wierzę w zwycięstwo i w to, że przywiozę pas do domu”, powiedział mistrz świata Jiu Jitsu André Galvão.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *