Nieoficjalnie UFC jest zainteresowane zestawieniem walki Jimmie Rivera vs. John Dodson

Fot. ufc.com

Jimmie Rivera mimo ostatniej porażki może szybko wrócić do akcji, ponieważ nieoficjalnie UFC jest zainteresowane zestawieniem go do pojedynku z Johnem Dodsonem.

Informację taką podał Brett Okamoto z ESPN, który napisał na swoim Twitterze, UFC chce zestawić walkę Rivera vs. Dodson na którejś z wrześniowych gal. Raport pojawił się zaledwie sześć dni po tym, jak Rivera został znokautowany przez Marlona Moraesa w 33 sekundy na gali UFC Fight Night 131.

Jimmie Rivera zmierzył się z Moraesem w głównej walce wieczoru gali UFC w Utica. Walka trwała zaledwie 33 sekundy po tym jak Moraes trafił Riverę wysokim kopnięciem na głowę i dokończył dzieła ciosami w parterze. Dla „El Terrora” była to druga porażka w zawodowej karierze, która jest bardzo bogtaa, a rekord 21-2 może imponować.

John Dodson niedawno podpisał nowy kontrakt z UFC po sprawdzeniu rynku innych organizacji. „The Magician” chciał spróbować innych możliwości, ale ostatecznie przedłużył swoją umowę z największą organizacją MMA. W ostatnich pięciu pojedynkach, Dodson wygrał trzy pojedynki i przegrał dwa. Pokonał Manvela Gamburyana, Eddiego Winelanda i Pedro Munhoza, przegrywając przy tym z Johnem Linekerem i Marlonem Moraesem. Jego aktualny rekord MMA to 20-9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *