Nieky Holzken wyzywa Paula Daleya do walki na gali Bellator 142: „Dynamite!”

Holzken vs Daley

Były mistrz wagi półśredniej GLORY, Nieky Holzken wyzywa zawodnika Bellatora Paula Daleya do walki na gali Bellator 142: „Dynamite!”.

Gala, która odbędzie się 19 września będzie wydarzeniem łączącym ze sobą pojedynki MMA (Bellator) i kickboxingu (GLORY) odbywające się w klatce i ringu. To dopiero początek zapowiadanej szerokiej współpracy między tymi dwoma organizacjami.

Paul Daley, który wygrał ostatnią walkę przez TKO z Dennisem Olsonem na Bellator 140, będzie walczył na gali „Dynamite!” w formule kickboxingu. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony dlatego Nieky Holzken korzystając z okazji postanowił wyzwać Daleya do pojedynku.

„On powiedział w wywiadzie, że chce walczyć z zawodnikami z top-10. To dobra okazja dla nas obydwu, by zawalczyć ze sobą. Jeśli jest prawdziwym fighterem i chce walczyć ze mną, nie ma żadnego problemu. Być może jego menadżerowie lub Bellator będą mieć coś przeciwko, ale nie obchodzi mnie to. Chcę po prostu z nim walczyć tak samo jak chcę walczyć z każdym innym.”

Nieky Holzken ma już zakontraktowaną walkę 7 sierpnia o zwakowany tytuł wagi półśredniej GLORY i jego rywalem ma być Raymond Daniels. Obaj zawodnicy już raz się mierzyli ze sobą w tym roku i lepszym był wówczas Holender, który jest faworytem także w kolejnej walce.

Paul Daley odpowiedział Holzkenowi na wyzwanie i stwierdził, że może go znokautować.

„Myślę, że mogę walczyć z Holzkenem i jeśli trafię go, to będzie KO. Jego doświadczenie w kickboxingu jest większe od mojego, on dobrze wykorzystuje timing i zasięg itd. Jak ja widzę przebieg tej walki? Nie jestem pewien.”

One thought on “Nieky Holzken wyzywa Paula Daleya do walki na gali Bellator 142: „Dynamite!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.