Neil Magny: Chcę walczyć z Kamaru Usmanem

Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Amerykanin chce podjąć walkę z sklasyfikowanym na piątym miejscu rankingu wagi półśredniej Nigeryjczykiem.

Podczas wczorajszej gali UFC Fight Night 130 Neil Magny (21-6, 14-5 w UFC, #9 w rankingu UFC) już w pierwszej rundzie znokautował Craiga White’a (14-8, 0-1 w UFC), który walkę wziął z małym wyprzedzeniem. Po walce Amerykanin przyznał, że ten pojedynek niósł ze sobą pewne ryzyko.

Nie wiedziałem czego się spodziewać. Craig White to twardy zawodnik, który wziął walkę z bardzo małym wyprzedzeniem a Ci goście z Cage Warriors są jednymi z najtwardszych na świecie – udowadniają raz za razem czemu są w UFC. Tak, więc nie spodziewałem się tak szybkiego zakończenia walki, ale jestem szczęśliwy, że zrobiłem robotę.

Magny ma teraz jasny cel, chce walczyć z Kamaru Usmanem (13-1, 8-0 w UFC, #5 w rankingu UFC), który już wcześniej wyzywał go do walki. W ostatnim pojedynku pochodzący z Nigerii zawodnik pokonał Demiana Maię (25-9, 19-9 w UFC, #6 w rankingu UFC).

Chcę walczyć z Usmanem, ponieważ on wyzywał nie do walki od dłuższego czasu, ale do pojedynku nie doszło tak, więc mówię o tym teraz. Chcę tej walki.

On już udowodnił, że jest świetnym zawodnikiem. Sporo osiągnął w dywizji, teraz jest w TOP5 tak, więc ma dla mnie sens wyzywanie gościa, który już nie raz się sprawdził. Jeśli to się skończy to wezmę tę walkę. Jeśli nie, zobaczymy co się stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *