Nate Diaz o walce Mayweather vs McGregor – oni będą walczyć o miejsce numer dwa w tym sporcie

Josh Hedges/Zuffa LLC

Zawodnik wagi lekkiej UFC Nate Diaz podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pojedynku między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem.

W rozmowie z TMZ Sports, Nate Diaz rzucił kilka słów dotyczących zapowiedzianej oficjalnie walki bokserskiej między Mayweatherem i swoim niedawnym rywalem McGregorem, ale Diaz był bardzo oszczędny w słowach i można odnieść wrażenie, że niespecjalnie ekscytuje się tą walką. Powiedział, że obaj będą walczyć o drugie miejsce w tym sporcie.

— Oni będą walczyć o miejsce numer 2 w tym sporcie.

Nie ma co ukrywać, że MMA od pierwszych gal UFC urosło znacząco w siłę i odebrało boksowi wielu fanów, ale boks wciąż jest bardzo popularnym sportem walki zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

Diaz zapytany o to, czy i kiedy doszłoby do trzeciej walki między nim a Conorem McGregorem odpowiedział, że nie jest pewien, czy w ogóle jeszcze kiedykolwiek Irlandczyk zawalczy jeszcze w UFC. Nie wie też czy dojdzie w ogóle do trzeciej walki z McGregorem.

— Nie wiem. Mam teraz wiele rzeczy na głowie.

Nate Diaz jest jedynym zawodnikiem, który pokonał Conora McGregora w UFC w ubiegłym roku na gali UFC 196 poddając go duszeniem zza pleców w drugiej rundzie. W walce rewanżowej na UFC 202 McGregor pokonał Diaza przez większościową decyzję.

3 thoughts on “Nate Diaz o walce Mayweather vs McGregor – oni będą walczyć o miejsce numer dwa w tym sporcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *