MMA, którego nie znacie, w waszym domu! Rusza sprzedaż PPV EFM SHOW

Najlepsi fighterzy z Polski i Europy, influencerzy, którzy wprowadzą was w świat MMA i rywalizacja, jakiej nie znały do tej pory sztuki walki. To wszystko znajdziecie w EFM SHOW. Już teraz można wykupić dostęp PPV do Gali.

EFM SHOW to federacja oparta nie tylko na pasji do sportu, ale również doświadczeniu zdobytym przy organizacji wcześniejszych walk. To kompleksowe podejście do MMA, łączące nie tylko rywalizację, ale również rozrywkę, której nie było do tej pory w Polsce.

EFM SHOW – gala, której nie będzie można zapomnieć

Pierwsza Gala EFM SHOW odbędzie się 9 kwietnia. W jeden wieczór będzie miało miejsce aż trzynaście walk. Tą, która wzbudzi najwięcej emocji z pewnością będzie Main Event, czyli starcie Michał Pasternak kontra Maciej Różański. Rzucone kilka miesięcy temu wyzwanie zawisło nad ich rywalizacją. Jeden postara się udowodnić drugiemu, kto ma w sobie więcej odwagi i jest lepszym fighterem.

W Super Fight również zmierzą się ze sobą znane nazwiska. Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz to zawodnicy, którzy do tej pory znani byli głównie od strony kulturystycznej. W oktagonie pokażą, kto zrobił większy postęp od ostatniej rywalizacji w mieszanych sztukach walki. Pierwszy z nich ma za sobą debiut w MMA, drugi natomiast sprawdzał swoje umiejętności również w KSW.

W oktagonie rywalizować będą również Daniel Skibiński, zawodnik wagi półśredniej, który w ostatnim czasie nie zaznał smaku porażki (tu w parze z Johnem Michaelem Shielem), a w klatce naprzeciw siebie staną Piotr Wołowik i Szymon Broncel. W walce MMA zmierzą się również Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn, Tomasz Janiszewski oraz Krzysztof Wiśniewski, Tuomas Gronvall i Marcin Malaszewski, Jose Torres i Giorgi Esiava, a także Magdalena Loska i Kaylee Vos.

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL „SKIBA” SKIBIŃSKI –  JOHN MICHAEL SHIEL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF „BIG MAN” WIŚNIEWSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALASZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

To jednak nie koniec. Następne nazwiska będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Youtube’owa rywalizacja poprzedzi Galę

To nie koniec niespodzianek. Rywalizacja nie rozpocznie się w oktagonie, a znacznie wcześniej na kanale YouTube EFM SHOW. Dzięki niej poznacie uczestników show i ich kapitanów. W każdym zespole znajdzie się trzech fighterów. Kto będzie sprawował nad nimi pieczę i przeprowadzi ich przez kolejne powiązane z żywiołami zadania? Jongmen, Robert Pasut, Mała Ania oraz Alan Andersz!

Kapitanowie i ich podopieczni (zawodnicy) w czasie przygotowanych wyzwań rywalizować będą o punkty. Podczas samej Gali 9 kwietnia fighterzy będą mogli zdobyć ich jeszcze więcej. Ta drużyna, która zbierze ich najwięcej, zyska 100 000 złotych do podziału.

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 19.99 zł preorder (promocja do dnia 31 marca). Od 1 kwietnia 24.99 zł.

Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter –  Link
TikTok –  Link

Informacja prasowa

3 thoughts on “MMA, którego nie znacie, w waszym domu! Rusza sprzedaż PPV EFM SHOW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *