MMA ATTACK z nowym oktagonem i announcerem

(fot. mma-attack.net)

MMA ATTACK zapowiedziało stworzenie od podstaw nowego oktagonu, na którym będą odbywać się walki w nadchodzącej gali 27 kwietnia w katowickim Spodku. Poza tym na kwietniowej gali zobaczymy nowego announcera, który będzie zapowiadał wychodzących do walki zawodników. Na razie MMA ATTACK nie zdradza kto nim będzie ale organizator mówi, że będzie to osoba, która jest od lat związana ze sportami walki. Więcej szczegółów w rozwinięciu

Informacje MMA Attack

Wczoraj (20.01.12) rozpoczęto prace nad nowym oktagonem, który pojawi się w katowickim Spodku już 27 kwietnia, podczas Gali MMA Attacl 2. Ten zastosowany podczas pierwszej Gali na Torwarze, co prawda zapewniał doskonałą widoczność, ale miał jedną bardzo istotną wadę.

Między innymi, dlatego, w grudniu ubiegłego roku odbyło się spotkanie właścicieli organizacji PRO FIGHT i MMA Attack. Na spotkaniu jednym z tematów było ewentualne wypożyczenie oktagonu przez MMA Attack. Jak dotychczas sprzęt używany przez PRO FIGHT w Olsztynie, Wrocławiu i Włocławku był najcięższą i najsolidniejszą konstrukcją tego typu w Polsce i zapewniał zawodnikom maksymalne bezpieczeństwo. Jedyna „wada” to olbrzymi ciężar poszczególnych części i długi, pracochłonny czas montażu, i demontażu. Wszyscy natomiast muszą przyznać, że pod względem estetyki, oktagon z MMA Attack 1. – góruje nad wszystkim, co do tej pory widzieliśmy w Polsce.

Ponieważ, z powodu zbieżności terminów imprez obu organizacji, wypożyczenie nie wchodzi w grę, MMA Attack zdecydował się na budowę własnego oktagonu. Wyciągnięto wnioski z „awarii”, która miała miejsce na pierwszej gali.

Celem projektantów i wykonawców jest teraz połączenie bezpieczeństwa z estetyką. MMA Attack jest pierwszą organizacją MMA w kraju, która przedstawi swój produkt rzeczoznawcom. Specjaliści ocenią nie tylko konstrukcję i aspekty bezpieczeństwa, ale też wydadzą opinie w kwestii przepisów przeciwpożarowych.

Jako doradcy przy projektowaniu pomagają organizacji zawodnicy i sędziowie z międzynarodowym doświadczeniem. Dzięki temu powstanie oktagon, na którym będą mogły się wzorować inne organizacje MMA, o ile zdecydują się na rozgrywanie walk właśnie na takim polu walki.

Najważniejsze jest jednak to, że transmisja pierwszej Gali MMA Attack w telewizji TVN Turbo udowodniła, że widoczność dla kibiców i telewidzów nie odbiega od tej, którą zapewnia ring. W ten sposób, jak odkreślali relacjonujący imprezę dziennikarze, obalono lansowany mit, że „w oktagonie gorzej widać.”

Już wkrótce pierwsze relacje z budowy, które będą jednocześnie swego rodzaju „instrukcjami” dla innych organizatorów walk MMA.

(fot. mma-attack.net)

Po pierwszej Gali na Torwarze kibice i telewidzowie narzekali na naszego announcera. Podczas MMA Attack 2. w katowickim Spodku zobaczymy kogoś innego.

Na razie trzymane jest to w tajemnicy, (choć nie wykluczamy „przecieków”). Dla podpowiedzi: postać od lat związana ze sportami walki. Znany i lubiany. W swoich zapowiedziach porywający. Nie „sypnął się” podczas żadnej z imprez. Ma duże powodzenie u kobiet…

Zatem kto wypowie sakramentalne: „Witam Państwa na drugiej, międzynarodowej gali MMA Attack”? Informacje już wkrótce na: http://mma-attack.net

13 thoughts on “MMA ATTACK z nowym oktagonem i announcerem

 1. Dante, jak ostatnio, jak źle oświetlony? Byłeś na Torwarze? Brakowało czegoś w sensie widoczności.
  Co za ludzie!
  „Mam nadzieje ze ten oktagon będzie lepiej oświetlony niż ostatnio” – chyba się Tobie imprezy pomyliły?

 2. Jacek: Dante, jak ostatnio, jak źle oświetlony? Byłeś na Torwarze? Brakowało czegoś w sensie widoczności.
  Co za ludzie!
  „Mam nadzieje ze ten oktagon będzie lepiej oświetlony niż ostatnio” – chyba się Tobie imprezy pomyliły?

  Oglądałem w tv i w porównaniu z UFC – MMA Attack wyglądało jakby połowę świateł zgasili. I na choler się człowieku napinasz?

 3. A! W TV to może faktycznie mało poświecili. Ale Spodek ma swoje wymagania i na pewno będzie lepiej, to w końcu tylko technika.
  Jest już info o pierwszym zakontraktowanym zawodniku na ich stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *