MMA Attack wprowadzi uderzenia łokciami

Idąca za głosem fanów, prężnie rozwijająca się federacja MMA Attack od przyszłej gali planuje bardzo ważną zmianę w regulaminie walk.

Chodzi o pozwolenia zawodnikom na używanie, do tej pory zakazanych uderzeń łokciami w trakcie walki. Wszystko to na wzór przepisów światowego potentata UFC, na którym wzorują się działacze MMA Attack. Zmiana ta na pewno uatrakcyjni i tak ciekawe pojedynki, jakie fundują nam organizatorzy.

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak na fejsbukowej stronie federacji widnieje taki oto wpis.

Aktualizacja:

Informacja organizatorów:

Organizacja MMA Attack wprowadza istotną zmianę do zasad, na jakich toczone są walki oktagonie. Od gali MMA Attack 3, która obędzie się 27 kwietnia w Katowicach dozwolone będą ataki łokciami zarówno w stójce jak i w parterze.

„Łokcie stanowią tak nieodzowną część sportu jakim jest MMA, że obecnie nie potrafię sobie wyobrazić organizacji zawodów MMA bez tych ciosów” – powiedział  Prezes MMA Attack, Dariusz Cholewa.

MMA Attack wprowadziła łokcie w walce!!! Kocham tą organizację!!! – cytat z Facebook Damiana Grabowskiego.

Dzięki organizacji MMA Attack, która wprowadziła do regulaminu łokcie, każdą walkę będę kończył swoją techniką przed czasem – skomentował Tomasz Drwal.

Czy z nowych możliwości ataku skorzystają zawodnicy MMA Attack 3? Będziemy mogli się o tym przekonać już 27 kwietnia na gali w katowickim Spodku lub na antenie kanałów telewizji Polsat.

www.mma-attack.net

13 thoughts on “MMA Attack wprowadzi uderzenia łokciami

  1. Stompy jak najbardziej powinny byc.
    Co do samych zmian, jezeli chodzi o wizualna brutanosc lokcie w parterze sa bardziej brutalne od soccer kickow i kolan w parterze, zwlaszcza „efektownosc” krwi na macie po rozcieciach, na pewno w naszym kraju nie przysporzy to wiekszej ilosci fanow, ale… chyba nie o to chodzi ;).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *