MMA Attack podpisało kontrakt z kolejnym zawodnikiem

Organizacja MMA Attack ogłosiła informację dotyczącą podpisania kontraktu z kolejnym zawodnikiem – nieznanym do tej pory szerszej publiczności Maciejem Sikońskim. Maciej Sikoński, 27-letni karateka z Nowego Sącza dostanie szansę zaprezentowania się na gali MMA ATTACK, 5 listopada na warszawskim Torwarze. Inicjatywa ma na celu promowanie nieznanych dotąd szerokiej publiczności fighterów, którzy dzięki efektownemu stylowi walki zwrócą na siebie uwagę organizatorów MMA ATTACK.

 

 

Pierwotnie organizatorzy zakładali, że walka będzie miała charakter prefight-u, udało się jednak wynegocjować włączenie jej do bezpośredniej transmisji w TV! Będzie to zatem znakomita okazja dla stawiającego pierwsze kroki w MMA zawodnika do przekonania do siebie kibiców sportów walki w całej Polsce. Rywalem Sikońskiego będzie inny początkujący zawodnik, którego nazwisko poznamy w przyszłym tygodniu. Walka odbędzie się w kategorii do 70 kg.

Maciej Sikoński znany był do tej pory polskiej publiczności jako „biały ninja”. Jego pokazy fani sztuk walki mieli okazję podziwiać m.in. podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki.

 

Maciej Sikoński:

 • ur. 08.10.1984 r. w Nowym Sączu
 • Rekord MMA: 3-0-0
 • Stopnie w sztukach walki:
  • II dan Karate Full Contact – Międzynarodowa Federacja Sztuk Walki – Anglia
  • 4 kyu Kyokushinkaikan – PZK
  • 2 kyu ju jitsu – Polski Związek Ju Jitsu
 • magister wychowania fizycznego, AWF Kraków
 • zawodnik i trener w klubie „Ground and Pound” Nowy Sącz.

 

Linki do walk Maćka:

Dodatkowo informujemy, że rozstrzygnięto konkurs dotyczący zaprojektowania logo organizacji MMA Attack.

Ponad 100 osób wzięło udział w konkursie na logo organizacji MMA ATTACK. Nadesłano blisko 150 unikalnych projektów! Po burzliwych naradach przedstawiciele organizatorów zdecydowali, że oficjalnym logo MMA ATTACK zostanie praca autorstwa Kamila Doliwy z Białegostoku.

Komisja konkursowa pod uwagę wzięła przede wszystkim czytelność znaku graficznego, jego uniwersalność i łatwość zastosowania na różnych przekaźnikach reklamowych, a także oddanie charakteru sportowego organizacji. A tak sam zwycięzca opisywał w zgłoszeniu swój projekt: – Celem było stworzenie prostego, mocnego loga, opartego na rzucających się w oczy, podstawowych kolorach (biały, czarny, czerwony), które będzie można zaprezentować na każdym materiale, tle, bez zbędnych ozdobników, które są trudne w druku i często szybko się nudzą. Dzięki kombinacji trzech kolorów logo można wykorzystać na praktycznie każdym innym tle.

Pan Kamil wygrał konkurs tzw. „rzutem na taśmę”, ponieważ przesłał swój projekt dosłownie w ostatnich minutach przyjmowania prac. Ponieważ do tamtej chwili komisja konkursowa miała już swoich faworytów, organizacja MMA ATTACK postanowiła przyznać dwie nagrody dodatkowe w postaci biletów na galę panom: Maciejowi Głuszkowi i Damianowi Dmowskiemu. Kamil Doliwa, zgodnie z regulaminem konkursu otrzyma natomiast nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł i zaproszenie na galę 5 listopada, z miejscem w pierwszym rzędzie i wstępem na after-party.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie prac przesłanych na konkurs! Wasze pomysły, ale także jakość wykonania projektów zaskoczyły nas ogromnie i wybór tego jedynego był naprawdę szalenie trudny!

 

Dwie nagrody specjalne:

Damian Dmowski


Maciej Głuszek


ZWYCIĘZCA KONKURSU

Kamil Doliwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *