MMA ATTACK 2 – 27 kwietnia, Katowice

Informacja ze strony mma-attack.net

Jak oficjalnie informuje właściciel MMA ATTACK, pan Dariusz Cholewa – ustalono już dokładny termin i miejsce Gali MMA ATTACK 2. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku, 27 kwietnia 2012. Słynny Spodek to miejsce historyczne dla polskiego sportu. Przypomnijmy kilka ważnych wydarzeń, które można było tam obejrzeć.

Właśnie tu, w 1975 roku miały miejsce ważne dla naszego boksu amatorskiego Mistrzostwa Europy. Polski zawodnik wagi ciężkiej – Andrzej Biegalski zdobył wtedy tytuł Mistrza Europy, pierwszy (jak dotąd jedyny) dla wagi ciężkiej.

Nasi hokeiści odnieśli właśnie w Spodku historyczne zwycięstwo nad drużyną Związku Radzieckiego, podczas Mistrzostw Świata w 1976 roku.

W Katowicach, w Spodku walczyli też Polacy w boksie zawodowym. Rok 2007 to słynna walka Andrzeja Gołoty z Jeremy Batesem, zakończona wygraną Andrzeja, przez TKO, w drugiej rundzie. Na tej samej gali Krzysztof Diablo Włodarczyk przegrał ze Stevem Cunninghamem na punkty.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten właśnie obiekt? – Przede wszystkim ze względu na to, że Śląsk to region, w którym sporty walki są szczególnie popularne – podkreśla Dariusz Cholewa. Data kwietniowa to też nie przypadek. Pierwsza nasza Gala wywołała duże zainteresowanie i teraz naszym obowiązkiem wobec fanów jest zachowanie ciągłości imprez. Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę.

Kogo zobaczymy w kwietniu, w klatce MMA ATTACK? Nieoficjalne „przecieki” już się pojawiły. Ale prawdziwe informacje już wkrótce na naszej stronie.

 

9 thoughts on “MMA ATTACK 2 – 27 kwietnia, Katowice

  1. Malymaja: Brać Fijałke póki KSW go nie wzięło i jeśli nie zabraknie na KSW 18 Piotra Strusia to też go brać do MMA ATTACK. Fijałka vs Sokodjou na MMA ATTACK 2 hmm… ale by było fajnie

    Sokodjou jest jeszcze związany kontraktem z KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *