Młody czeczeński talent przeciwnikiem Cengiz Dana na KSW18

(fot. konfrontacja.com / Anzor Azhiev – czerwony kask)

konfrontacja.com

Pochodzący z Czeczenii, trenujący w warszawskim klubie Aquila Competition Team Anzor Azhiev będzie przeciwnikiem Cengiz Dana na gali KSW18 – Unfinished Sympathy, która już 25 lutego odbędzie się w płockiej Orlen Arenie.

Dwudziestojednoletni fighter to trzykrotny mistrz Czeczenii kadetów w zapasach. W tej kategorii wiekowej był również mistrzem Kaukazu i Rosji w tej dyscyplinie. Na amatorskich ringach MMA stoczył dwadzieścia cztery pojedynki z których dwadzieścia dwa wygrał.
Karierę zawodową Azhiev rozpoczął w listopadzie zeszłego roku. Stoczył do tej pory jedną zwycięską walkę na gali w Suszu, gdzie pokonał na punkty uczestnika gali KSW Extra 2 – President Cup, Pawła Głębockiego. Teraz przed utalentowanym zawodnikiem kolejne wyzwanie. – Walka życia na początku kariery. Ale dam radę. Trenuję solidnie dwa razy dziennie, będę sparować w Olsztynie i to zaowocuje na KSW18. Będzie moc – mówi Anzor.

Zapowiadają się kolejne wielkie emocje. Po jednej stronie doświadczony wojownik z Niemiec, zaś po drugiej wschodząca gwiazda MMA znad Wisły. Czy doświadczenie weźmie górę nad młodością? Przekonamy się wkrótce.

2 thoughts on “Młody czeczeński talent przeciwnikiem Cengiz Dana na KSW18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *