Alistair Overeem oskarżony o nadużycie siły

(fot. heavy.com)

Pretendent numer jeden do tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC Alistair Overeem został oskarżony o nadużycie siły względem drugiej osoby. Do incydentu doszło około 3 w nocy 2 stycznia w kasynie w Las Vegas. Według raportu, Overeem rzekomo „popchnął kobietę co spowodowało jej upadek.”

Overeem może otrzymać za to najwyższy wymiar kary pozbawienia wolności na sześć miesięcy oraz grzywnę w wysokości 1000 dolarów. Zawodnik musi się stawić przed sądem 21 lutego a jego obrońcą będzie David Chesnoff.

„Alistair nie został aresztowany, ale jest wezwany do sądu,” stwierdził w raporcie Chesnoff. „Są dwie strony tej historii i zamierzamy się Bronic. Alistair utrzymuje, że jest niewinny.”

Holenderski pogromca Brocka Lesnara na UFC 141, która odbyła się 30 grudnia w MGM Grand Arena zdobył szansę na walkę o pas mistrza wagi ciężkiej UFC z Juniorem dos Santosem. Choć nie wiadomo jeszcze kiedy doszłoby do tej walki to dodatkowo teraz wynikły kolejne komplikacje.

27 thoughts on “Alistair Overeem oskarżony o nadużycie siły

 1. Sama pewnie w niego wleciała i się przewróciła zobaczyła że można kasy od niego zawołać bo jest sławny i wymyśliła bajeczkę. Nie sądzę żeby on coś takiego zrobił.

 2. Ale ściema…Babka napewno chce kasy …Przypomina mi się teraz dziewczyna która twierdziła,że Justin Biber jest ojcem jej dziecka albo był taki tatuażysta która oskarżył gracza NBA o to,że łamie jego prawa autorskie bo widać jego tatuaże w tv GOD BLESS AMERICA

 3. Typowo amerykańska próba wyłudzenia kasy od kogoś bogatego i jednocześnie na tyle znanego by dbać o swój wizerunek. Nie dociekam czy zdarzenie faktycznie miało miejsce ani kto jest winny, ale takie rzeczy zdarzają się wszędzie i regularnie, z tym że pozywane są wyłącznie osoby bogate i znane. Prawdopodobnie skończy się na tym na czym zależało pozywającej tj. na łatwej kasie.

 4. M: Albo nosilo jeszcze Aliego po walce z Brockiem, laska go wkurzyla, to ja pizgnal;)

  Jakby on „pizgnal” jakąś laske to nie miałby kto go do sądu pozywać – no przynajmniej nie osoba poszkodowana …

 5. Ktoś chce sobie na nim zarobić. Szkoda tylko, że psuje przy tym zabawę tysiącom fanów MMA… Głupie Amerykańce, niedługo będą się pozywać o pierdnięcie i krzywa spojrzenie. Durnie.

 6. bolo: nawet jesli to zrobil to co z tego? 6 miesiecy za popchniecie człowieka ? muhahahaahahhahahahahahhaha

  … bo wylądowała 6 metrów dalej ze skomplikowanym złamaniem barku… 😉 Jak sądzisz – jak wygląda człowiek „popchnięty” przez Ali’ego? 😀

 7. Z tymi ochroniarzami to bylo tak ze oni podobno uderzyli jego brata, a Ali to widzial i wbiegl do tego klubu by mu pomoc.
  Po drodze wyslal 5 ochroniarzy do szpitala i doznal urazu reki.
  Sprawa miala swoj final w sadzie i winnymi zostali ochroniarze ktorzy stracili tez swoja prace.

 8. Babka albo podstawiona – byle nie walczył , albo stara naciągaczka, wie gdzie kamery nie chwycą zdarzenia leka kasa płynie.
  To się zdziwiła że na łocha nie trafił! Ciekawe ile gwiazd naciągnęła na taki numer?

 9. Ta historia z bramką to była tak,że nie mieli drobnych na toaletę w tym klubie,a laska któa zbierała drobniaki za toalete nie chciała ich wpuścić czy coś. NO i bramka przyszła i zaczeła do nich sapać. A Ali poszedł do wyjścia a po wyjściu jego brata z toalety to zaczęli robić halo do niego, 3 bramkarzy. A Ali przy wyjściu to widział i jego brachol się zaczął z nimi klepać,a przed Alim pojawiło się 5ciu bramkarzy 😀 No i sklepali wszystkich i wyszli. I od wtedy Ali ma ta bliznę na lewym poliku bo dostał z butelki. Bramce odwaliło i to tyle.

 10. Adasio: Ta historia z bramką to była tak,że nie mieli drobnych na toaletę w tym klubie,a laska któa zbierała drobniaki za toalete nie chciała ich wpuścić czy coś. NO i bramka przyszła i zaczeła do nich sapać. A Ali poszedł do wyjścia a po wyjściu jego brata z toalety to zaczęli robić halo do niego, 3 bramkarzy. A Ali przy wyjściu to widział i jego brachol się zaczął z nimi klepać,a przed Alim pojawiło się 5ciu bramkarzy No i sklepali wszystkich i wyszli. I od wtedy Ali ma ta bliznę na lewym poliku bo dostał z butelki. Bramce odwaliło i to tyle.

  skąd to wziąłeś? on tą bliznę miał duuuuuużo wcześniej sam kiedyś mówił w wywiadzie że to z jakiejś szczeniackej zadymy a nie z tamtej akcji w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *