Mistrzostwa Polski Kickboxing low kick 2014 – wyniki seniorów


fot. kibo.pl

Przedstawiamy wyniki oficjalnych Mistrzostw Polski Kickboxingu w formule low kick PZKB. Zawody odbywały się w Bełchatowie i nie zabrakło gwiazd sportów uderzanych pokroju Tomasza Sarary, Michała Turyńskiego, Dawida Kasperskiego czy Michała Królika. Wyniki po przejściu.

Kobiety:
48 kg:

1. Joanna Walkiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
3. Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)

52 kg:
1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
2. Paulina Łukomska (UKS Puncher Wrocław)
3. Monika Prażyńska (Corpus Gym Gdańsk)

56 kg:
1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
2. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)

60 kg:
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
3. Angelika Suchocka (UKS Maximus Ełk)
3. Barbara Nalepka (Fight Team Kraków)

65 kg:
1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
2. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
3. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
3. Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)

+70 kg:
1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
2. Aleksandra Chojnowska (GKS Champion Gdańsk)
3. Maria Barcikowska (KS Start Działdowo)
3. Emilia Wojsa (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

Mężczyźni:
57 kg:

1. Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
2. Robert Ułasiuk (TKKF Siedlce)
3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
3. Łukasz Kubiak (Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do TKM)

60 kg:
1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
2. Artur Cieciura (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom-Center)
3. Krzysztof Kozakiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom-Center)
3. Przemysław Kacieja (KS Gwardia Zielona Góra)

63,5 kg:
1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
2. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun)
3. Bartłomiej Kuźniar (Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły-Team)
3. Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)

67 kg:
1. Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
2. Mateusz Duiwe (KS Gym Fight Wrocław)
3. Adam Piastowski (KS Fux Zabrze)
3. Adrian Krauzowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły-Team)

71 kg:
1. Łukasz Pławecki (Halny Nowy Sącz)
2. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
3. Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)
3. Kamil Jaszczur (UKS Puncher Wrocław)

75 kg:
1. Paweł Biszczak (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
2. Michał Ronkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
3. Patryk Kocaj (Jarosz Fight Club)
3. Maciej Orzechowski (UKS Puncher Wrocław)

81 kg:
1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
2. Michał Mączka (Klub Duet Gdańsk)
3. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
3. Łukasz Rambalski (Smok Toruń)

86 kg:
1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
2. Paweł Tomczak (Fight Club Zielona Góra)
3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)

91kg:
1. Patryk Zaborowski (Klub Duet Gdańsk)
2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
3. Jarosław Zawodni (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
3. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)

+91 kg:
1. Tomasz Sarara (TS Wisła Kraków)
2. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
3. Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Wojciech Stawicki (KSW Spartakus Świdwin)

Najlepsza zawodniczka: Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
Najlepszy zawodnik: Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.