Mirko o walce w klatce i ringu


Różnią się znacznie. Spędziłem całą moją karierę walcząc w ringu, i kiedy wszedłem do klatki. Muszę powiedzieć, że trochę nie doceniłem klatki. Jest dużo, dużo prościej iść z
klatki do ringu niż z ringu do klatki. Dlatego właśnie mam klatkę w mojej sali treningowej.Wielu doświadczonych zawodników w UFC, lubi używać klatki, lubią używać (siatki), gdzie są łokcie. Nie jest prosto kiedy ktoś wpycha cię na przeciw (siatki). W ringu możesz schować swoją głowę między liny i sędzia przerwie walkę i przesunie cię na środku ringu. Jest dużo łatwiej bronić i uciekać. Jeśli nie wiesz jak uciekać, w klatce masz problem.

Mirko o swoich fanach.

To jest tylko 10 godzin jazdy tam. Wielu, wielu ludzi będzie pojawi się tam, ludzie organizują wycieczki i dużo chorwackich fanów tam będzie.

Mirko dodaje, że na gali UFC 99, będzie też jego rodzina, więc jest to z pewnością kolejny powód do dobrego występu.

3 thoughts on “Mirko o walce w klatce i ringu

  1. No jasne, że nie jest coraz młodszy, ale jest jednym z najlepszych zawodników w mma i myślę, że jeszcze trochę namiesza w mma, w końcu był to jeden z gości którego Fedor nie zdołał pokonać przez KO lub submison

  2. cos mi w tekscie nie pasowalo wiec sprawdzilem! w orginale to brzmi tak „It’s much, much easier to go from the cage to the ring than from the ring to the cage” czyli Jest duzo, duzo prosciej isc z klatki do ringu, niz z ringu do klatki! gdyby bylo tak jak piszesz Miras nie mialby wiekszych problemow z wygrywaniem w UFC, a jak narazie bylo to kazdy wie 😉 oby tym razem byl lepiej przystosowany do oktagonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *