Mike Perry chce walczyć z rywalem z Top 10, a najlepiej jakby był nim Robbie Lawler

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mike Perry w ostatniej walce na gali UFC Fight Night 116 zgarnął drugie zwycięstwo z rzędu nokautując w pierwszej rundzie Alexa Reyesa i teraz jego celem jest były mistrz Robbie Lawler.

Dla Platinum walka z Alexem Reyesem, który zastąpił Thiago Alvesa nie była zbyt wymagająca i Perry o tym wie, dlatego chce teraz stoczyć walkę, która będzie dla niego większym wyzwaniem. Krótko po tym zwycięstwie, Perry udzielił wywiadu w którym wymienił nazwisko byłego mistrza wagi półśredniej UFC Robbie Lawlera.

— Tyrałem na to niemiłosiernie. To miał być Thiago Alves, ale on uciekł ode mnie i teraz myślę, że zasługuję na przeciwnika z top 10. Podam ci nazwisko, bo wiem, że o nie zapytasz. Wszyscy chcą mnie zobaczyć w walce z Robbie Lawlerem.

W wywiadzie z MMAJunkie.com, Perry wyjaśnił dlaczego chce walczyć właśnie z Lawlerem. Najwyraźniej chodzi o to, aby stworzyć szanse dla siebie i kontynuować drogę do walki z aktualnym mistrzem.

— Chcę walczyć z mistrzem. Chcę walczyć, aby zdobyć pas. Jeśli więc samemu nie zapytasz, nie otrzymasz odpowiedzi. Być może nie dostanę tych walk, ale jestem przygotowany na nie, jak tylko zechcą mi je zestawić. Zobaczymy, kto będzie chciał przyjść na UFC 218 w Detroit i zawalczyć ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.