Mike Passenier przygotuje zawodniczki LFN do kolejnej gali!

Tym razem organizacja przygotowała dla swoich zawodniczek coś naprawdę wyjątkowego. Pod koniec lutego dziewczyny z LFN Team spotkają się na obozie sparingowym w Amsterdamie. Miejscem ich treningów będzie legendarny klub holenderskiej szkoły kickboksingu, który jest domem dla takich sław jak Badr Hari, Gokhan Saki, Alistair Overeem, Murthel Groenhart, Melvin Manhoef, Artur Kyshenko, czy dobrze znanej fanom LFN, Anissy Haddaoui. Obóz jest jednym z elementów przygotowań do pierwszej w tym roku gali Ladies Fight Night, którą zaplanowano na pierwszą połowę kwietnia!

Obóz treningowy Ladies Fight Night w Holandii odbędzie się w dniach 20-26 lutego. Amsterdam wybrano nie przypadkowo. Mike’s Gym to legendarny klub otwarty dla wszystkich pragnących doświadczyć treningu na światowym poziomie, w obecności mistrzów. Autorem tego projektu jest charyzmatyczny Mike Passenier. To właśnie pod okiem jego i innych wykwalifikowanych trenerów, najzdolniejsze fighterki LFN Team będą szlifować umiejętności przed planowaną w kwietniu, kolejną emocjonującą galą LFN.

Do Amsterdamu pojedzie aż 11 zawodniczek. Oprócz dziewczyn zakontraktowanych przez żeńską organizację – Hanny Gujwan, Sylwi Juśkiewicz, Katarzyny Posiadały, Katarzyny Sadury, Patrycji Krawczyk, Moniki Bohn, Judyty Rymarzak, Małgorzaty Dymus i Katarzyny Biegajło – w obozie będzie też uczestniczyć bohaterka walki wieczoru urodzinowej gali LFN Agnieszka Niedźwiedź oraz Katarzyna Lubońska.

Pierwsza w tym roku gala Ladies Fight Night odbędzie się już na początku kwietnia w Poznaniu. Organizatorzy zdradzają, że w tym roku planują aż cztery sportowe widowiska w różnych zakątkach Polski. Więcej szczegółów wkrótce!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *