Miesha Tate zadowolona z wyboru trenerów do TUF 20

Podczas programu UFC Tonight, którego gościem była Miesha Tate zawodniczka powiedziała, że bardzo podoba jej się pomysł walk kobiet w dywizji słomkowej oraz wybór trenerów w The Ultimate Fighter 20.

Dwudziesty sezon rozpocznie się we wrześniu, a trenerami będą mistrz wagi lekkiej Anthony Pettis oraz Gilbert Melendez. Zwyciężczyni TUF 20 będzie jednocześnie pierwszą mistrzynią nowej dywizji słomkowej w UFC. Gilbert Melendez zapowiedział, że poprosi Jake’a Shieldsa oraz braci Diaz by pomogli mu prowadzić jego team.

„Nie mogę się już doczekać do tego sezonu. Brałam już udział w próbach i wiem, że skład zawodniczek jest świetny.”

Miesha Tate dodaje także, że wybór trenerów do pierwszego sezonu TUF’a w którym walczyć będą tylko kobiety był kapitalny.

„Uwielbiam Gilberta jako trenera. Jego żona jest zawodniczką Muay Thai, która próbuje przejść teraz do MMA w kategorii 115 funtów. Wiem też, że jest on przychylny walkom kobiet w MMA. Uważam, że Anthony również będzie dobrym trenerem.

Myślę, że dla tych trenerów prowadzenie tak wielu zawodniczek będzie ciekawym i innym doświadczeniem.”

2 thoughts on “Miesha Tate zadowolona z wyboru trenerów do TUF 20

  1. Haha, będzie śmiesznie. Dawno nie było w TUFie nikogo kto mógłby takie bzdury gadać. Sonnen był ale Jones się na przeciwnika w tym nie nadaje, a Wand to też nie to. Przydałby się ktoś kto by dał pogaduchy na poziomie Rashad vs Rampage.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *