Mark Hunt vs Roy Nelson we wrześniu w Japonii

Wygląda na to, że we wrześniu w Japonii dojdzie do bardzo ciekawej walki w kategorii ciężkiej między Markiem Huntem a Royem Nelsonem.

Taką informację podano w programie UFC Tonight ale ta walka będzie w dużej mierze zależeć także od tego w jakim czasie Roy Nelson wróci do pełni zdrowia po operacji ręki. UFC także jest zainteresowane tym starciem. Jeszcze do niedawna planowanym przeciwnikiem Samoańczyka miał być Brendan Schaub ale został on zestawiony do walki z powracającym do UFC Andreiem Arlovskim.

To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych walk od pewnego czasu przez fanów. Zarówno Hunt jak i Nelson mają nokautujące ciosy i mocne szczęki co sprawi, że walka będzie bardzo ekscytująca.

Nelson w swojej ostatniej walce w Abu Dhabi znokautował Antonio Rodrigo Nogueirę łamiąc sobie przy tym rękę. Dzięki temu zwycięstwu przełamał złą passę dwóch porażek.

Hunt w swojej ostatniej niesamowitej walce z Antonio Silvą zremisował ale pojedynek został uznany za walkę roku. Jego rekord po trzech walkach to 1-1-1.

UFC Fight Night: Japan planowana jest na 20 września w Saitama Super Arena.

10 thoughts on “Mark Hunt vs Roy Nelson we wrześniu w Japonii

  1. Saitama Super Arena, najlepsza hala świata 😀 Zawsze mi się Pride przypomina i nie ma chyba lepszego miejsca dla UFC żeby w Japoni walki robić. Ale bardziej by się sprzedała walka Hunta z Reemem u Japończyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.