Między Cris Cyborg i Angelą Magana doszło do konfrontacji podczas weekendowego spotkania zawodników UFC

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Podczas weekendowego spotkania zawodników UFC z właścicielami organizacji, agencją WME-IMG na UFC 2017 Athlete Retreat doszło do konfrontacji między Cris Cyborg Justino i Angelą Magana.

Chris Taylor z BJPenn.com opisał sytuację na swoim Twitterze powołując się na relację świadków całego zajścia.

Na początku miesiąca Cris Cyborg pojechała jako wolontariuszka do brazylijskiego szpitala w którym leczone są dzieci chore na raka. Angela Magana postanowiła wykorzystać jedno ze zdjęć z tej wizyty i przerobiła je w celach humorystycznych.

Cris Justino postanowiła skarcić Maganę za tę przeróbkę zdjęcia i według świadków między zawodniczką wagi piórkowej i zawodniczką wagi słomkowej doszło do konfrontacji przed hotelem dla zawodników.

— Według świadków, Cyborg skonfrontowała się z Maganą przed hotelem w celu wyjaśnienia zamieszczanych przez Angelę w mediach społecznościowych obraźliwych wpisów.

— Magana powiedziała do Cyborg – „mogę mówić co mi się k**a podoba”, na co Cyborg odpowiedziała „musisz mnie szanować”.

— Magana odpowiedziała – „nie muszę cię szanować. Pie**ol się!” po czym wykonała ruch w stronę Cris, która zadała jej cios.

— Świadkowie powiedzieli, że cios zamroczył Maganę.

Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tej konfrontacji, ale nie brakuje wpisów na Twitterze innych zawodników i zawodniczek na ten temat i pewne jest, że wkrótce UFC wyda oświadczenie w tej sprawie.

One thought on “Między Cris Cyborg i Angelą Magana doszło do konfrontacji podczas weekendowego spotkania zawodników UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *