Brandon Moreno vs. Sergio Pettis na UFC Fight Night 114

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images

Pojedynek muszych walką wieczoru sierpniowej gali.

Jak poinformowały portale a następnie informacja ta została potwierdzona przez organizację UFC, podczas UFC Fight Night 114 dojdzie do starcia Brandona Moreno (14-3, 3-0 w UFC, #7 w rankingu UFC) z Sergio Pettisem (15-2, 6-2 w UFC, #6 w rankingu UFC). Walka ta odbędzie się w limicie wagi muszej i będzie najważniejszym wydarzeniem gali.

The Assassin Baby przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie. Po przegranej w pierwszej rundzie w show The Ultimate Fighter młody zawodnik z małym wyprzedzeniem wziął walkę z Louisem Smolką (11-4, 5-4 w UFC, #13 w rankingu UFC) i zszokował świat poddając faworyzowanego Hawajczyka. Później Moreno pokonał jeszcze Ryana Benoita (9-5, 2-3 w UFC, #15 w rankingu UFC) i Dustina Ortiza (16-7, 5-5 w UFC, #10 w rankingu UFC) dzięki czemu znajduje się już na siódmym miejscu w rankingu UFC.

Pettis to kolejny mocny przedstawiciel środowiska bardzo młodych wilków. Młodszy brat Anthony’ego w UFC stoczył osiem pojedynków, z których sześć wygrał. Od czasu sensacyjnej porażki przez nokaut poniesionej z rąk Ryana Benoita Sergio pewnie wypunktował Chrisa Cariaso, Chrisa Keladesa oraz Johna Moragę.

Gala UFC Fight Night 114 odbędzie się 5 sierpnia w Meksyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *