Michelle Waterson na okładce magazynu ESPN BODY 2017

Zawodniczka wagi słomkowej UFC Michelle Waterson trafiła na okładkę magazynu ESPN BODY 2017, który zostanie wydany 7 lipca.

Michelle Waterson (15-5 MMA, 2-1 UFC) #6 w rankingu wagi słomkowej  jest kolejną gwiazdą UFC, która trafiła na okładkę tego prestiżowego magazynu i dołączyła do Jona Jonesa, Mieshy Tate, Rondy Rousey i Conora McGregora.

Modeling nie jest niczym nowym dla Karate Hottie, która weszła do świata sportów walki jako ring girl, ale przede wszystkim jako zawodniczka Karate. Waterson trenowała również WuShu, Muay Thai, Brazylijskie Jiu Jitsu, boks i zapasy. W MMA zadebiutowała na początku 2007 roku, a jej największym sukcesem było zdobycie tytułu mistrzyni wagi atomowej organizacji Invicta FC. W UFC zadebiutowała na The Ultimate Fighter 21 Finale.

— Miałam okazję być ring girl i miałam z tego dużo przyjemności oraz mogłam zarobić dodatkowe pieniądze. Pamiętam jak oglądałam te walki MMA i pomyślałam, „myślę, że wolałabym być w Oktagonie niż poza nim”

Michelle Waterson swoją ostatnią walkę stoczyła w kwietniu na gali UFC on FOX 24, ale przegrała ją przez poddanie w drugiej rundzie z Rose Namajunas. W chwili obecnej nie ma jeszcze zestawionej kolejnej walki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *