Michał Kita vs Mike ” The Juggernaut” Wessel na gali PROMMAC 1

Poznaliśmy już nazwisko przeciwnika Michała Kity z którym zmierzy się na gali PROMMAC 1. Będzie nim 36-letni Amerykanin Mike Wessel, którego rekord, to 13 zwycięstw i 6 porażek.

W drugiej z najważniejszych walk PROMMAC 1 od samego początku możecie spodziewać się wielkich emocji i bezkompromisowej wymiany mocnych uderzeń. Rywalem Michała „Masakry” Kity będzie Amerykanin Mike ” The Juggernaut” Wessel. 

Mike Wessel to zawodnik, który nie tylko posmakował oktagonu UFC, ale przede wszystkim ma za sobą udane występy w drugiej największej organizacji na świecie – w Bellatorze. To właśnie w okrągłej klatce Bellatora, Mike odnosił swoje najcenniejsze zwycięstwa z Ryanem Martinezem, czy znakomitym białoruskim uderzaczem, Alexeiem Kudinem. Zwycięstwo nad tak uznanym zawodnikiem jak Michał Kita, ma być dla niego kolejnym cennym skalpem.

Największe atuty Amerykanina to szybkie i ciężkie ręce oraz bardzo mocne zapasy. To właśnie połączenie tych elementów – kombinacje ciosów i efektowne obalenia – przynosi mu zwycięstwa. Jak na wagę ciężką, Wessel jest też zawsze dobrze przygotowany kondycyjnie, co pozwala mu nieustannie przeć do przodu i wywierać presję na przeciwniku. Wszystkie walki, które toczył na pełnym dystansie kończyły się jego zwycięstwami.

Michał Kita ma jasny cel – bić się z najlepszymi na świecie. Fizycznie i psychicznie jest do tego gotowy jak nigdy wcześniej. Najlepsi na świecie walczą w UFC. Żeby tam się znaleźć trzeba pokonać najlepszych poza tą organizacją. Tylko takie starcia interesują Michała. Pojedynek z Wesselem będzie kolejną walką, w której „Masakra” będzie chciał udowodnić, że należy do czołowych zawodników nie tylko w Polsce i Europie, ale że może jeszcze w przyszłości namieszać w starciach z najlepszymi na świecie.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Michał Kita vs Mike ” The Juggernaut” Wessel na gali PROMMAC 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *