Michael Page chce rewanżu z Loganem Storleyem: „Miałem już cięższe walki”

Michael Page będzie myślał o zemście, dopóki nie dostanie rewanżu z Loganem Storleyem.

Page (20-2 MMA, 16-2 BMMA) doznał dopiero drugiej porażki w karierze na początku tego miesiąca, kiedy uległ Storleyowi (14-1 MMA, 9-1 BMMA) przez niejednogłośną decyzję w głównym pojedynku gali Bellator 281. Choć wielu, w tym prezydent Bellatora Scott Coker, uważa, że MVP wygrał walkę, dwóch z trzech sędziów było innego zdania i Storley wyszedł z walki z tymczasowym tytułem mistrza w wadze półśredniej.

Porażka jest dla Page’a nieznanym uczuciem i nie jest to uczucie, które mu pasuje, jak powiedział. Page po raz pierwszy został pokonany w maju 2019 roku, stało się to przez nokaut w walce z Douglasem Limą. Brytyjczyk wygrał pięć walk, aby dostać rewanż z Limą i wygrał przez niejednogłośną decyzję, aby się zemścić.

Page miał obsesję na punkcie wyrównania rachunków z Limą po przegranej z nim. I chociaż wynik walki ze Storleyem nie był aż tak druzgocący z fizycznego punktu widzenia, Page przyznaje, że psychicznie jest tak samo chętny do rewanżu.

„Jestem bardzo małostkowy” – powiedział Page. „Wygrał, ale nie w jakiś spektakularny sposób. Miałem cięższe sparingi. Mówię to dlatego, że fizycznie nie mam siniaków, nic mnie nie boli. Nic. Nie czuję się nawet, jakbym stoczył pięciorundową walkę. To chyba najbardziej frustrujące, że przegrałem w taki sposób, że wiem na pewno, że mógłbym lepiej zawalczyć w ten weekend, czułbym się dobrze i byłbym gotowy do walki. Wiem, że on nie może powiedzieć tego samego. To dziwne, że to on wygrał tę walkę. (…) Chcę to odzyskać, więc będę naciskał, pracował, toczył kolejne walki, aż będę w stanie wrócić do tej pozycji.”

Page powiedział, że nie wie jak wygląda jego droga do rewanżu ze Storleyem. Oczekuje się, że Storley stoczy walkę unifikacyjną z Yaroslavem Amosovem, ale ponieważ Amosov jest na służbie i walczy w wojnie z Rosją na swojej rodzinnej Ukrainie, nie wiadomo kiedy będzie mógł znowu walczyć.

W międzyczasie Page powiedział, że będzie gotowy do walki z każdym przeciwnikiem, którego Bellator uzna za odpowiedniego. Zapowiedział, że utrzyma to podejście do czasu, aż dojdzie do rewanżu.

„Chcę to odzyskać” – powiedział Page. „Będę naciskał, pracował, toczył kolejne walki, aż będę w stanie wrócić do tej pozycji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *