Michael Johnson vs. Darren Elkins dodane do UFC Fight Night 124 w St. Louis

Michael Johnson – Instagram

Kolejny pojedynek Michaela Johnson odbędzie się w dywizji piórkowej.

Michael Johnson (17-12) poinformował dzisiaj na Instagramie o swoim następnym pojedynku. Kolejnym przeciwnikiem Michaela, będzie Darren Elkins (23-5). Obaj zawodnicy wejdą do Oktagonu podczas gali UFC Fight Night 124, która odbędzie się 14 stycznia St. Louis. Walka odbędzie się w kategorii piórkowej.

Niedawno Johnson wypowiedział się o tym, że chciałby aby jego pierwszy przeciwnik w kategorii piórkowej, znajdował się w top-10 rankingu. Jego wola się spełniła, ponieważ Elkins zajmuje 9 pozycję w oficjalnym rankingu kategorii piórkowej.

Michael Johnson zmienia kategorię wagową z lekkiej na piórkową, i ma nadzieję na przerwanie bardzo złej passy. Zawodnik z St. Louis wygrał zaledwie 1 pojedynek z 5 ostatnich stoczonych w wadze lekkiej. W swojej ostatniej walce przegrał przez TKO z Justinem Gaethje.

Darren Elkins jest w całkowicie odwrotnej sytuacji niż swój najbliższy przeciwnik. Aktualnie jest w passie 5 zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Dennisa Bermudeza przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.