Michael Chandler vs. Benson Henderson II i A.J. McKee vs. Darrion Caldwell na Bellator 244

Mocne starcia w rozpisce czerwcowej gali.

Podczas wczorajszej konferencji organizacja Bellator poinformowała, że podczas gali oznaczonej numerem 244 dojdzie do rewanżowego pojedynku Michaela Chandlera (20-5) z Bensonem Hendersonem (28-8, 11-3 w UFC). W karcie walk eventu znalazła się także konfrontacja A.J. McKee (16-0) z Darrionem Caldwellem (15-3) w półfinale turnieju wagi piórkowej.

Chandler i Henderson po raz pierwszy walczyli w listopadzie 2016r., po pięciu rundach mocnego starcia lepszy w oczach sędziów okazał się Michael. W zeszłym roku 33-latek stoczył dwa pojedynki – w maju został szybko znoakutowany przez Patricio Freire a następnie znokautował Sidneya Outlawa. Henderson jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw po pokonaniu Rogera Huerty, Saada Awada, Adama Piccolottiego i Mylesa Jury’ego.

McKee z 16 zwycięstwami na koncie jest niepokonany w zawodowej karierze, we wcześniejszych rundach turnieju 24-latek znokautował Georgiego Karakhanyana i poddał Dereka Camposa. Z kolei Caldwell zapaśniczo zdominował Henry’ego Corralesa na pełnym dystansie a następnie poddał Adama Boricsa.

Gala Bellator 244 odbędzie się 6 czerwca w Chicago.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *