Menadżer Ronaldo „Jacare” Souzy o ostatniej walce w kontrakcie i przyszłości zawodnika w UFC

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Podczas nadchodzącej gali UFC on FOX 24, sklasyfikowany na #3 miejscu w rankingu wagi średniej Ronaldo Souza stoczy swoja ostatnią walkę w kontrakcie.

„Jacare” zmierzy się w tym pojedynku z Robertem Whittakerem i dalsza jego przyszłość w UFC będzie zależeć od tego, czy dojdzie do porozumienia z organizacją i czy przedłużą kontrakt. W wywiadzie dla  MMAFighting.com, menadżer Souzy Gilberto Faria powiedział, że rozmawiali z UFC kilka razy, ale nie doszli do porozumienia.

— Jakiś czas temu kilka razy rozmawialiśmy z przedstawicielami UFC. Nadal jednak nie doszliśmy do porozumienia dotyczącego ustalenia jego wartości, ale będziemy kontynuować rozmowy po tej walce. Naszym celem jest szybkie dojście do porozumienia. Pas mistrza wagi średniej UFC jest celem Jacare. Z dobrym kontraktem będziemy dalej walczyć z najlepszymi talentami aż do zdobycia walki o pas.

— Jacare jest jedynym zawodnikiem, który głośno mówił o tym, że może walczyć z Luke Rockholdem lub Yoelem Romero. Nikt poza nim nie szuka wyzwań na takim poziomie, a już szczególnie nie aktualny mistrz wagi średniej Michael Bisping. Jacare stanie przed dużym wyzwaniem jakim jest walka z Whittakerem i to teraz jedyna walka jaka ma znaczenie.

Ronaldo Souza (24-4, 1 NC) ma aktualnie siedem wygranych walk w UFC i tylko jedną porażkę z Yoelem Romero, co czyni go jednym z pretendentów do tytułu na który podobnie jak Romero nie może się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.