Menadżer Khabiba Nurmagomedova: „Tony Ferguson nie będzie już taki sam po tej walce, on może już nigdy nie zawalczyć”

BossLogic

Menadżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz złożył ciekawe i mocne oświadczenie dotyczące tego, jak mocno zmieni się życie tymczasowego mistrza wagi lekkiej Tony’ego Fergusona po walce z jego podopiecznym na gali UFC 223.

Ali Abdel-Aziz oznajmił w jednym z ostatnich odcinków programu The MMA Hour, że uważa iż ​​będzie to bardzo długa noc dla Fergusona, ponieważ Nurmagomedov zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i nie pozwoli Fergusonowi na zbyt wiele w tej walce. Oprócz tego uważa, że Ferguson prawdopodobnie już nigdy nie będzie walczył po tej gali.

„Żal mi Tony’ego Fergusona, ponieważ od 7 kwietnia Tony Ferguson prawdopodobnie już nigdy nie będzie walczył. Martwię się o jego dobre samopoczucie, mówię poważnie. Nie mówię tego tylko po to, by promować walkę.

Martwię się o niego. Słyszałem kilka raportów — szanuję Eddiego Bravo, on jest legendą — ale słyszałem, że on akceptuje i byłby bardzo szczęśliwy, gdyby Khabib sprowadził [Fergusona] do parteru. I powiem coś jeszcze … On nie będzie normalnym człowiekiem. Będzie miał kłopoty, ponieważ jeśli nie będzie się opierał przed obaleniem ze strony Khabiba, a on go obali, oszpeci całą jego twarz.

To będzie brutalne, będzie brzydkie i będzie cholernie krwawe. Khabib był bardzo miły dla Barbozy, był bardzo miły dla Michaela Johnsona, ale mówię ci jedno, to czego Khabib nie zamierza zrobić, to że nie będzie miły dla Tony’ego Fergusona. Moje przewidywania: Tony Ferguson prawdopodobnie będzie musiał wziąć dwa lata wolnego, a może nawet w ogóle nie wrócić po tej walce.”

Gala UFC 223 odbędzie się 7 kwietnia w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku, a pojedynek Tony’ego Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem będzie walką wieczoru. Wciąż pozostaje niewiadomym o jaki tytuł obaj zawalczą, ponieważ UFC nie kwapi się pozbawić tytuł obecnego mistrza wagi lekkiej Conora McGregora. Może być tak, że pas zostanie odebrany Irlandczykowi dopiero wówczas, gdy będzie pewne, że walka Fergusona z Nurmagomedovem dojdzie do skutku.

„Rzeczy nad którymi oni teraz pracują — co wieczór przesyłają mi film — to jest ku**ko straszne, stary. Martwię się o Tony’ego Fergusona, ponieważ myślę, że Tony Ferguson jest miłym facetem. Powtórzę to jeszcze raz — martwię się o niego, naprawdę tak myślę. Martwię się o zdrowie Tony’ego Fergusona. On nie będzie taki sam. Może już nigdy nie walczyć.”

One thought on “Menadżer Khabiba Nurmagomedova: „Tony Ferguson nie będzie już taki sam po tej walce, on może już nigdy nie zawalczyć”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.