Menadżer Brocka Lesnara o dwóch warunkach, które muszą być spełnione, aby doszło do walki z Danielem Cormierem

Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images

Wciąż nie ma pewności, czy dojdzie do pojedynku między obecnym mistrzem wagi ciężkiej UFC Danielem Cormierem a byłym mistrzem Brockiem Lesnarem, ale głos w tej sprawie zabrał menadżer Lesnara Paul Heyman.

Po zwycięstwie ze Stipe Miocicem i zdobyciu tytułu mistrza wagi ciężkiej, Daniel Cormier obronił niedawno ten pas w starciu z Derrickiem Lewisem. Po pojedynku z Miocicem, ogłoszono, że w przyszłym roku Cormier zmierzy się z Lesnarem w walce, która miała być zdaniem „DC” ostatnią walką w jego karierze.

Po walce z Lewisem, Cormier wyjaśnił, że nadal chce zmierzyć się z Lesnarem, ale ostatnie doniesienia o tym, że były mistrz podpisał nowy kontrakt z WWE, ostudziły nieco atmosferę wokół walki w Oktagonie. Tymczasem według menadżera Brocka Lesnara i jego dobrego przyjaciela, Paula Heymana, nie ma powodów, aby sądzić, że do walki Cormier vs Lesnar nie dojdzie o czym powiedział w rozmowie z TMZ Sports.

„Tak długo, jak Daniel Cormier posiada jaja, aby wejść do Oktagonu i położyć na szali swój tytuł przeciwko Brockowi Lesnarowi, a UFC wyjdzie do Brocka Lesnara z ofertą za dobre pieniądze, nie widzę przeszkód, które powstrzymywałyby Brocka Lesnara od podjęcia walki.”

Lesnar posiada obecnie tytuł mistrza wagi ciężkiej WWE, tytuł mistrza WWE Universal Championship, ale w MMA walczył tylko raz od 2011 roku. W tym czasie wystąpił na gali UFC 200 na której pokonał przez decyzję Marka Hunta, ale wynik walki został niedługo potem zmieniony na nierozstrzygniętą, ponieważ Lesnar oblał testy antydopingowe.

Jeżeli dojdzie do pojedynku Cormier vs Lesnar, to będzie to prawdopodobnie ostatnia walka w karierze Daniela Cormiera, ponieważ mistrz jest nieugięty w kwestii zakończenia swojej kariery, które ma nastąpić przed czterdziestymi urodzinami, które wypadają 20 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *