Megumi Fujii na Bellatorze 10 czerwca

(foto:en.wikipedia.org)

Najlepsza w rankingach pound-for-pound kobiecego MMA, Megumi Fujii będzie walczyła 10 czerwca podczas gali Bellator. Jej przeciwniczka jest jeszcze nieznana.

Krążą też plotki, jakoby Megumi miała walczyć podczas 3 sezonu Bellatora w kategorii 115 lbs (52 kg), który ma mieć miejsce w sierpniu. Innymi uczestniczkami tego turnieju mają być Rosi Sexton i Elena Reid.

Na dzień dzisiejszy statystyki Fujii to 19-0. Większość, bo aż 16 walk wygrała przez poddanie. Megumi nie walczyła w Stanach od wygranej z Lisa Ward w 2007 roku.

„Megu Megu” wygrała m.in. z Mika Nagano, Saori, Ishioko, Seo Hee Ham i aktualnie ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej przeciwniczki w Japonii. Walka z Yuka Tsuji miała być prawdziwym wyzwaniem dla Megumi, ale nie doszła do skutku, ponieważ wystąpiły problemy z promocją tego wydarzenia. Walka z Miku Matsumoto, którą wszyscy chcieli zobaczyć odbyła się tylko na zasadzie walki pokazowej. Panie są przyjaciółkami i nie chciały walczyć ze sobą w normalnym pojedynku MMA.

Dla tych którzy nigdy nie widzieli „Megu Megu” w akcji – highlight poniżej. Dużo ludzi mówi, że Megumi to kobieca wersja Shinya Aokiego. Oceńcie sami!

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=2cBHXb977Vs]

One thought on “Megumi Fujii na Bellatorze 10 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *