Max Holloway oraz Conor McGregor z szacunkiem odnieśli się do porażki Frankiego Edgara na UFC 222

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi piórkowej Max Holloway oraz mistrz wagi lekkiej Conor McGregor wysłali wiadomości do Frankiego Edgara okazując mu ogromny szacunek po przegranej walce z Brianem Ortegą na gali UFC 222.

Brian Ortega jako pierwszy zawodnik pokonał Frankiego Edgara przed czasem nokautując go podbródkowym w pierwszej rundzie. Tym zwycięstwem Ortega zagwarantował sobie walkę o pas wagi piórkowej z mistrzem Maxem Holloway’em, gdy ten wróci do pełni zdrowia. „Błogosławiony” sam przedstawił datę i miejsce kolejnej walki i miałaby się ona odbyć na gali UFC 226 w dniu 7 lipca.

Niedługo po zakończeniu gali UFC 222, mistrz wagi piórkowej Max Holloway zabrał głos w sprawie przegranej walki Frankiego Edgara okazując swojemu niedoszłemu rywalowi ogromny szacunek.

„Nie miałeś nic do zyskania, biorąc udział w tej walce Frankie, ale wziąłeś ją i broniłeś tego, co już osiągnąłeś. Nie było mistrzowskiego pasa za to poświęcenie, ale prawdziwi fani i Jersey wiedzą, że żaden pas nie przyćmi tego, co wniosłeś do tego sportu. Głowa do góry, bracie.”

Wyrazy szacunku powędrowały także ze strony Conora McGregora, który jednak stwierdził, że to powinna być walka z nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *