Max Holloway odpowiada na reakcję Conora McGregora po walce z Jose Aldo na UFC 218

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway obronił tytuł w walce z Jose Aldo na gali UFC 218 w Detroit i jego zwycięstwo natychmiast zwróciło uwagę mistrza wagi lekkiej Conora McGregora.

Holloway zunifikował tytuł na gali UFC 212 w pojedynku z Aldo pokonując go przez TKO w trzeciej rundzie. Teraz w starciu rewanżowym, historia się powtórzyła i „Blessed” ponownie pokonał Brazylijczyka przez TKO w trzeciej rundzie.

Mistrz wagi lekkiej Conor McGregor najwyraźniej nie był pod wrażeniem tego pojedynku, w końcu  on sam pokonał Aldo przez KO w zaledwie 13 sekund na gali UFC 194. Dla Brazylijczyka była to pierwsza porażka przez nokaut w jego karierze.

Po zwycięstwie Holloway’a, McGregor umieścił na swoim Twitterze zdjęcie z podpisem:

„Tęskniłem za tymi okularami przeciwsłonecznymi.”

Wraz z komentarzem, McGregor umieścił zdjęcie poobijanego Maxa z 2013 roku. Zdjęcie było zrobione po tym, jak Holloway przegrał jednogłośnie przez decyzję z Irlandczykiem na gali UFC Fight Night 26. Była to ostatnia porażka Hollowaya, a od tamtej pory Hawajczyk stoczył 12 zwycięskich walk.

Max Holloway zdecydował się odpowiedzieć na uszczypliwy komentarz mistrza wagi lekkiej i na swoim Instagramie,  umieścił grafikę z podpisem:

„Brakuje ci okularów przeciwsłonecznych? Założę się, że tęsknisz tez za 2015 bracie. Emerytowani zawodnicy kochają przeszłość.”

‪Miss the sunglasses? I bet you also miss 2015 brother. Retired fighters love the past.‬

Post udostępniony przez Max Holloway (@blessedmma)

One thought on “Max Holloway odpowiada na reakcję Conora McGregora po walce z Jose Aldo na UFC 218

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *