Mauricio „Shogun” Rua vs Lyoto Machida

Mauricio „Shogun” Rua zaakceptował walkę z Lyoto Machidą. Konkretna data nie została jeszcze ustalona. Konfrontacja ta najprawdopodobniej odbędzie się w październiku lub listopadzie. Dana White od jakiegoś czasu zastanawiał się nad kolejnym przeciwnikiem dla Machidy.

Dana White:

Machida będzie walczył. Pracujemy nad tym. Gdy wszystko zostanie ustalone i podpisane ogłoszę informację na temat walki… mam nadzieję, że będzie to dziś lub jutro”

Machida na konferencji UFC 98 stwierdził, że teraz musi trochę odpocząć a następnie powróci do treningów. Jego manager Ed Soares potwierdza, że kolejna walka odbędzie się jeszcze przed końcem 2009 roku.

Shogun ostatnio bardzo chwalił Machidę za jego postawę w ostatniej walce i nie ukrywał tego, że chciałby z nim walczyć.

Lyoto był fenomenalny, pokonał Rashada i udowodnił, że jest najlepszy. Chciałbym z nim walczyć, jest najlepszy a ja chcę walczyć z najlepszymi”

5 thoughts on “Mauricio „Shogun” Rua vs Lyoto Machida

  1. Jak Rua zrobi triangle taki jak Tito Ortiz(w walce z machida) tylko, że lepiej to moze wygrac ale to jest jedyny sposob. W stójce nie ma szans bo Lyoto trzyma świetny dystans i udeża tylko jak ma czystą sytuację w przeciwienstwie do innych, dlatego ciezko go powalic na ziemie. Z drugiej strony nie wiemy jak lyoto walczy w parterze, bo na ogól jak atakuje w parterze to walka konczy sie po kilku uderzeniach:)

    Stawiam na Machide bo to najlepszy zawodnik jakiego widziałem ale bardzo lubie tez Shoguna za jego Muay Thai klincze i kolana:):)

    Wszystko przed nami:):)

    Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *